PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118024}

Gruby Albert

Fat Albert
5,5 3 646
ocen
5,5 10 1 3646
Gruby Albert
powrót do forum filmu Gruby Albert

Postaci z kreskówki z lat 70 wychodzą z telewizora, by pomóc jakieś dziewczynie w jej problemach, co w sumie oznacza pobiegnięcie za nią krzycząc "Dasz radę!" pod koniec filmu. Do tego czasu będą naiwne romanse oraz przeciąganie wątków. Ale jest miejscami sympatyczny, to w nim pada kultowy tekst powtórzony w "Scrubs" ("Jesteś jak szkoła w lipcu - zero klasy"), a zakończenie jest wręcz artystyczne.


2/10.

_Garret_Reza_

Myślę, że film nie był bardzo zły (zważywszy na odbiorców, do których był skierowany). Owszem, głupkowatość aż się z niego wylewała, a błahość niektórych wątków była nie do zaakceptowania, ale taki właśnie w zamierzeniu miał być styl "Grubego Alberta". Niewymagający humor (żeby nie rzec : prymitywny), jaskrawa kolorystyka i przerysowane postacie to właśnie esencja tej komedii, nie zapominajmy o tym, familijnej. W dodatku przeznaczony głównie dla młodszych widzów i momentami, jak napisałeś, sympatyczny. Wg mnie, przyglądając się Twojej skali, film bardziej zasługuje na miano "słabego" (choć z drugiej strony, patrząc na filmy poniekąd familijne ocenione przez Ciebie na 2, Albert zasługuje na jedynkę :D).

Moje 7/10 spowodowane jest dość dawnym obejrzeniem filmu, który zapewne obecnie straciłby jeden lub dwa stopnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones