PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392933}
5,3 8 777
ocen
5,3 10 1 8777
Grudge 3: Powrót klątwy
powrót do forum filmu Grudge 3: Powrót klątwy

3 pytania...

ocenił(a) film na 6

1.Dlaczego Jake zginął ?
2.Dlaczego Toshio miałczał xDD ?
3.Dlaczego ta co odprawiała egzorcyzmy zaczęła zabijać (skoro była martwa) ?


co do klątwy 4

"A sequel was announced in August 2011, with a release set for 2012.The film will be a reboot of the series, rather than a direct sequel. And is expected to introduce a new storyline, not that of the Saeki Family curse that covered the prior films."

kamil665544

1. Bo znajoma Jake'a była w tym domu z klątwą i wszyscy powiązani musieli się przywitać z kobietą o jasnej cerze
2.Jakbyś widział poprzednie wersje wiedziałbyś bo na każdej miałczy (w pierwszej części koleś też utopił kota i... no nie wiem japońce są dziwni)
3.Patrz punkt 1. przecież ona zabijała bo powstała nowa klątwa i tak dalej i tak dalej aż powstanie nowa cywilizacja białych ludzi

ocenił(a) film na 6
albercik3

haha xD już zapomniałem w ogolę o tym wątku ;p

ps ten film jest zryty...

kamil665544

Jak ktoś zaczyna oglądać filmy od którejś części z kolei, nie zaczynając od pierwszej to pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
Nyna90

oglądałem od 1 ,wypraszam sobie ;x

ocenił(a) film na 7
kamil665544

No to nie ogladales dokladnie...

albercik3

bo topiąc zwierzaka, dusza kota i Toshio połączyły się, jakoś tak :)

kagamixd

Żeby było straszniej

dominik9051

Albo śmieszniej :P

albercik3

Nowa cywilizacja białych ludzi? A my to co? xD
Poza tym klątwa jest tylko jedna! Ta siostra się nią stała, ale przy okazji Kayako już zniknęła na zawsze, więc cywilizacja takich ludzi jest niemożliwa :D

kagamixd

No niedokładnie zgineła bo pojawiła się w tej dziewczynce na końcu filmu

naka1234

Ta na końcu to już nie była Kayako tylko jej siostra :P

kagamixd

To nie była jej siostra ta na końcu to kayako przypatrz się dokładnie Naoko ma grzywnę a kayako nie i se popatrz na wyraz twarzy

naka1234

To by było niemożliwe, bo w końcu ta dziewczynka wypiła krew i Kayako zniknęła (na to też wypada zwrócić uwagę). Poza tym Kayako też ma grzywkę, ale w japońskiej wersji :P A tak na serio, to pewnie już nie chcieli charakteryzować tamtej aktorki, więc już wzięli tę co grała pseudo-Kayako (bo dla mnie skończyło się na 2, gdzie grała Takako Fuji).

kagamixd

Nic nie rozumiesz ja jestem prawdziwą fanka klątwy i to Rose wypiła krew kayako i ona wnikneła w jej ciało!

naka1234

Ah, to przepraszam. Zadarłam z prawdziwą fanką Klątwy. Moja wiedza jest niczym w porównaniu do twojej.
A tak na serio to Kayako zniknęła (możliwe, że wniknęła w ciało Rose), ale jeśli uważniej przeczytasz (ja nie wiem, czy większość użytkowników nie potrafi czytać ze zrozumieniem?) to pisałam, że Kayako nie zginęła, lecz zniknęła! (bo jak duch może zginąć) Poza tym Naoko również stała się klątwą, co dla mnie było dosyć dziwne. Dlatego też ja uznaję tylko Ju-On, a nie jakiś amerykański remake...

kagamixd

No każdy ma swoje zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones