PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392933}
5,3 8 782
oceny
5,3 10 1 8782
Grudge 3: Powrót klątwy
powrót do forum filmu Grudge 3: Powrót klątwy

Wczoraj obejrzałam film co prawda bez napisów,wszystko po angielsku ale zrozumiałam co i jak.
Ten film jest kompletnie nieudany!
Chłopiec Tohio jak i sama Klątwa(Kayoko) to zupełnie inni aktorzy,śmiesznie wystylizowani.
Klątwa pojawiała się w dziwacznych miejscach i po prostu z bratem zaczęliśmy się śmiać że zaraz wyjdzie z kubka z kawą ;p
No i sam fakt że ona w tym filmie zażerała ludzi w sensie że łamała kości,wypruwała wnętrzności itp.
What the hell was it?!
Klątwa wcześniej zabijała samym strachem i to było coś.
No i zakonczenie:
BEZNADZIEJNE!
Oczekiwałam że w końcu zakonczy się ta Klątwa a nie że potem zacznie straszyc jej siostra ze złamaną nogą która poruszała się bardziej komicznie niż Monty Python w jednym ze swoich odcinków.

lays19_91

w zupełności się zgadzam, słaba, sztuczna i przewidywalna.

lays19_91

w pewnym momencie (jakieś 20 min przed końcem jak nie wcześniej) można przewidzieć zakończenie. Ja przynajmniej o dziwo zgadłem i rozczarowałem się trochę bo liczyłem że w końcu klątwa przepadnie i na tym zakończą serie, ale oni najwyraźniej nie wiedzą kiedy przestać. Chyba chcą pobić Piłe i zrobić sobie mini-serial o zabarwieniu horroru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones