PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392933}
5,3 8 784
oceny
5,3 10 1 8784
Grudge 3: Powrót klątwy
powrót do forum filmu Grudge 3: Powrót klątwy

Szczerze Wam powiem, że pierwsza część podobała mi się całkiem średnio.. Moim zdaniem zrobiono dużo szumu wokół tego filmu.. Remake był dość nie udany... A jak jest z częścią 3????

Czy warto oglądać...???

Czekam na Wasze wypowiedzi....

ocenił(a) film na 2
_Marti_

Amerykańskie wersje klątwy były kiepskie,trójka jest zdecydowanie najsłabszą z trylogii. Bez pomysłu co gorsza nudziła. Obejrzeć można tym bardziej jeśli widziało się poprzednie dwie części. Osobiście jednak po filmie byłam rozczarowana.

Iraheta

Jednak nie warto było oglądać....................

użytkownik usunięty
_Marti_

A mnie sie 3 cz podobała. 1 i 2 były nudnawe a w 3 się można wreszcie było czegoś wystraszyć i końcówka taka nieprzewidywalna :D.. chociaż to może dlatego, że oglądałam po angielsku?? xD

Hahaha... no spoko, ziomuś. Bez obrazy ale prędzej można się wystraszyć wibracji telefonu podczas oglądania niż samego filmu. Ja oglądałem i pękałem z siostry która się przestraszyła od czasu do czasu. Film porażka po prostu. Według mnie 2 część najbardziej udana z tego co słyszałem bo niestety nie miałem okazji obejrzeć.

ocenił(a) film na 4
szogun1_15

Według mnie jwdynka była najlepsza. W dwójce też można się nieźle pośmiać gdy jakieś zombie odstawiają arie operową. Aczkolwiek jest jeszcze pare nieprzewidywalnych momentów na których można "podskoczyć". W trójka.. no cóż, widziałam już na tym forum kilka wypowiedzi bardzo trafinie oddających treść :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones