PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392933}
5,3 8 782
oceny
5,3 10 1 8782
Grudge 3: Powrót klątwy
powrót do forum filmu Grudge 3: Powrót klątwy

{}SPOILER{}
Film żenujący, można się bardziej nabawić zakwasów mięśni brzucha i policzków od śmiechu niż zawału serca ze strachu.
Jak ta kobieta, która wygląda jak żona młynarza, zabija wszystkich aktorów jacy są i pląsa po podłodze jak lalka do zabawy to płakać się chce, ostatnie sceny, nie dość że były przewidywalne co do sekundy to... no jak oglądaliście to wiecie podczas "egzorcyzmów" widać, ta głupia "blondynka" (nie żebym coś sugerował, drogie panie) za mało przeżyła, żeby pozwolić to wszystko zakończyć, a jak ta w kimonie zwiewała przed panem samo zło to najlepiej stać i nic nie robić a potem "ojeeej to on poszedł ją zabić"?

no nic, po prostu nie można oddawać amerykanom pomysłów na filmy bo oni je przerabiają z horroru na co najmniej komedie do cheeseburgera...

jeżeli jedna osoba chce oglądać horror, a druga komedie to polecam, chociaż jedna z nich dostanie to czego chce

ocenił(a) film na 2
albercik3

Tak , moja opinia jest identyczna. Ten upiorek ( o imieniu związanym chyba z kajakiem) jest zdecydowanie bielszy niż w 1 , a do tego pokazują go ciągle w całej krasie i dzięki temu przestaje być straszny. Szkoda ,że popsuli tak fajnie zaczynającą się serię.(mam na myśli część 1)

Timur_DRP

Najlepsze jest to, że w pierwszej części Ju-On (w drugiej nie wiem, bo tylko amerykańską wersję widziałam) Kayako ma normalną skórę, grzywkę i włosy może do łopatek xD
Chociaż przypomniało mi się, ze później miała jakąś szarawą skórę, ale na początku jak już była duchem wyglądała jak człowiek :D

ocenił(a) film na 4
albercik3

dobra uwaga ! do bani kompletnie.

ocenił(a) film na 5
albercik3

Może nie jest taki dobry jak poprzednie części, ale wciąż straszniejszy od np. takiego przereklamowanego Ringu

ocenił(a) film na 1
albercik3

Dokładnie, moim zdaniem film to kompletna pomyłka. W trakcie oglądania nie wiedziałam czy śmiać się, czy płakać. Co do ringu - Hmmm, trudno mi porównywać. Fakt, "Krąg" nie był straszny (przynajmniej nie dla mnie), ale przynajmniej miał jakiś oryginalny pomysł. Tu wszystko było odgrzewane, a to co nowe (czytaj: aktorzy odgrywający rolę duchów) kompletnie niezadowalające, zaś jeśli chodzi o klimat, cóż... umarł śmiercią tragiczniejszą niż wszyscy bohaterowie "trójki". Zakończenie... pozostawię bez komentarza. Bez urazy dla wszystkich miłośników tej oto wersji, ale dla mnie ten film, to nie "Klątwa".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones