PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392933}
5,3 8 780
ocen
5,3 10 1 8780
Grudge 3: Powrót klątwy
powrót do forum filmu Grudge 3: Powrót klątwy

Wszyscy zgineli oprocz tej matki. Na pogrzeb przyjezdza cala rodzina. Jedna z kolezanek(zalozmy ze ma na imie STACY) KAREN dowiaduje sie o klatwie z zapisek KAREN (w dzienniku np.). Postanawia wyjechac do tokio zniszczyc KAYAKO i TOSHIYO czy jak mial ten bachor. Matka ginie bo wraz z cialami KAREN i AMBER przybywa klatwa. Stacy dowiaduje sie wszystkiego o klatwie i wyjezdza do tego domu co w dwojce zginol na koncu ten dzieciak. Klatwa przeniosla sie tam. Stacy wyjezdza tam. Widzi tam matke (juz biala) karen np. na schodach. Ta matka ja zabija. Pozniej pokazane jest jak nowa rodzina wprowadza sie do tego domu a gdy zamykaja drzwi w odbiciu klamki widac KAYAKO. Jesze moze w TOKIO byc ze ta STACY pyta wszystkich co byli w tym domu i jest pokazana ich smierc. Oczywiscie scenarzysta by to rozbudowal i film moze by trwal te 90 minut

Cadaver

Hmm...
Klontwa dobiegla do stanow to bym juz tam kotynlowal historie na sam poczontek. A to moja wersja:
Policja znajduje mlodego Jake ktorego znamy juz z 2jej czesci w domu pelnym trupow w ktorym sie skonczyla. Chlopak jest psychicznie wykonczony i trafia pod opieke terapoutow, tam opowiada swoja historie lecz nikt mu nie wiezy. Lekarze i policja prubuja mu wmowic ze wszyscy mieszkancy domu zostali zamordowani przez seryinego morderce. Tym czasem jest Jake w szpitalu nawiedzany przez Kayako, lecz po jakims czasie uspokaja sie ta cala historia Jake trafia po stracie rodzicow do sierocinca...

W tym samym czasie trwaja poszukiwania nad tym niby mordercom ktorego niema lecz po dziwnym i nie wykluczalmyn zaginieci Detektywa Jassona trafia ta sprawa w nowe swiatlo. W sprawie sledctwa przybywa z Tokio detektyw Kobayashi ktory postanawia przeszukac rodzinny dom Jake. Jednak po po dziwnych zniknieciach jego druzyny dochodzi Kobayashi do wniosku ze ten dom jest tez nawiedzony tak jak ten w Tokio...

Spowrotem do sierocina... po przybyciu Jake do sieroconca zaczynaja sie dziac tam bardzo dziwne zeczy: Jake snia sie jego rodzice, siostra, mieszkancy domu i dwie dziewczyny ktorych niezna(sa to Karen i Aubrey), sny sa bardzo niepokojace i nie rozummne, okrutne nie normalne. KIedy Jake wstaje ma odciski rok na jego ciele kture ma po snach. Pielegniarki i dzieci z sierocinaca zaczynaja znikac a Kayako powraca lec nie tylko ona lecz takrze ciala jego rodzicow a tagze wszystkich innych usmierconych ludzi przez Kayako.

O wszystkim dowjaduje sie mloda reporterka(Kate) ktora podaza do sierocinca i reszerszuje w sprawie tajemniczych znikniec. Po rozmowie z Jakiem Kate czuje nie pokuj w sobie i strach i odczowa ze nie jest sama...Tymczasem sierocinec jest przeklety a Kate szuka odpowiedzi i taka tez uzyska bo sie okaze ze Karen byla przyjaciulka Kate(dowiemy sie troche tez z prywatnego zycia Kate i Karen przed jej podruza do japonii i jej smiercia). Karen podaj Kate odpowiedzi w jej snach lecz one sa bardzo niepokojace, Karen prosi ja opomoc o wyzwolenie duszy i zakoncenie klatwy.

Kate wbiera sie z tego powodu do japonii z detektywem Kobayashi i malym jakiem ktory jednak na miejsce nie dojecie bo wtrakcie lotu tragicznie znika. Kate niewie lecz dalej co ma robic w tejchwili jest w japonii i poszukuje Mrs. David ktora sie japonska kultora zajmuje i japonskimi klatwami. Pani Davis nie daje Kate nadzej, lecz po ponowenej rozmowy i dostaje tipp co ma zrobic (lecz jeszcze nie wiem jaki)

Cadaver

albo wogule bardzo inna historiia bez KAYAKO

SETH

fabula lepsza od mojej, ja zawsze napisze cos glupiego pozniej wszyscy pisza lepiej xD


pozdr.

Cadaver

hmm...baardzo ciekawy material na film;) naprawde, hehe ale rezyser moglby tam jeszcze dodac kilka watkow, kte by sie ze soba przeplataly:P;) ale mam zastrzezenia, to z Karen to byloby juz troszke naciagane:p hehe:P i jeszcze jedno jak ten Jake bylby w tam w szpitalu to powinny "szalec" duchy tylko tych osob, ktore zostaly "wciagniete" przez Kayako:P bo np. Karen spadla z dachu,Aubrey zostala uduszona :P:p a ich ciala byly, co innego bylo z Vanessa, Miyuki, czy Allison:P ona je wciagnela:p ale to tylko moje zdanie :P:P aha mam pomysl najlepiej to zostan rezyserem i sam wyrezyseruj The Grudge 3 :P:P pozdro ;):)

Dann

Hmm... wymyslilem to z Karen bo ona chciala ten dom zawszekkom cene zniszczyc i ta klontwe powstrzymac. A ze Karen napewno ma tez jakas dusze tak jak i Kayako moze nie zlom ale kazdy ja ma raczej. Wiec ona moze zawszeka cene dalej prubowac kogos naklaniac do zniszczenia tej klontywy choc by np. w sznje ale to tylko pomysl.

Cadaver

najlepsze jest jak w odbiciu klamki widać kayako :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones