PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392933}
5,3 8 782
oceny
5,3 10 1 8782
Grudge 3: Powrót klątwy
powrót do forum filmu Grudge 3: Powrót klątwy

Powiem tak

ocenił(a) film na 1

W życiu nie widziałam bardziej poronionego filmu, to gówno reżyserował maciek z klanu ?
co to ma K%^^&.... być!!, jakaś pusta blądynka co daje dupy w każdym kącie, i mały biały albinos co miałczy jak kot. chinka charcząca jak jakiś stary traktor... to ma być horror???
gdy bym zagrała w takim filmie do końca życia chodziłabym z papierową torbą na głowie..

ScaRLeTT234

hehe zabawny koment troszke się pośmiałem ale najstraszniejsze to to że masz sporo racjii jak już oglądać to tylko japońską wersje amerykany jak zwykle schrzanili przeróbke.

TheGoldi07

mnie sie bardzo podobala trojka amerykanska jest nawet lepsza od japonskiej trojki z 2008 roku

TheGoldi07

a jest japońska wersja trójki? Chyba nie, więc jak mogli schrzanić podróbkę ?:D

ocenił(a) film na 3
tokyo 666

jest http://www.filmweb.pl/film/Ju-on+Kuroi+shôjo-2009 -514754
A 3 jest zdecydowanie najgorsza. I co miał dać ten rytuał skoro i tak ta kayoko czy jak jej tam "weszła" w tę dziewczynkę. Tak to mogą tych części robić w ∞

ocenił(a) film na 2
dornek

rytuał został niedokończony bo kapłanka zginęła i tym samym rozpoczęła nową klątwę a stara została pochłonięta ale nie wygasła... jednak prawda gniot jakich mało tam gdzie pojawiała się klątwa pokazywali pomalowaną na biało japonkę która zamiast straszyć bawiła swoimi ruchami i stękaniem... że nie wspomnę o fabule kto pisze takie gnioty

Borch_van_Heale

gniotem to jesteś ty dzieciaku a ta część właśnie jest najlepsza i najstraszniejsza

TheGoldi07

chyba coś cie się powaliło w tej główce dziecko japońskie wersje zawsze są gorsze tak zresztą było z klątwa 2

ocenił(a) film na 3
ScaRLeTT234

No cóż... Części 1 i 2 dało się wytrzymać, ale że 3-ciej nie reżyserował Takashi Shimizu to niestety jest co jest.

ocenił(a) film na 9
Xorus

Jest co jest i wyszła świetna komedia :D Jak zobaczyłem zarąbistą Gretchen, która umarła ze starości to się popłakałem ze śmiechu :D + jeszcze, ten wrzask, gdy pojawiał się blady chłopaczyna, bezcenne :D

ScaRLeTT234

'blądynka'?kto tu jest pusty,zajrzyj do słowniką i zostaw 'kąputer'

ocenił(a) film na 8
ScaRLeTT234

ty osle sam jestes poroniony nie znasz sie to morda w kubel

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones