PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392933}
5,3 8 782
oceny
5,3 10 1 8782
Grudge 3: Powrót klątwy
powrót do forum filmu Grudge 3: Powrót klątwy

O co chodzi z tym zakończeniem, gdy Lisa przytula Rose w karetce a potem jak kamera pokazuję inne ujęcie to widzimy tą białą postać? Tzn że Rose po wypiciu krwi stała się tą kobietą, czy po prostu by jakoś zakończyc pokazali ją? Że niby zło nie umarło?

ocenił(a) film na 5
anitka91_16

Raczej się nią nie stała, tylko gdy Max zabił Naoko w gniewie, zrodziła się kolejna klątwa, właśnie z Naoko, a że Lisa i Rose były tam to klątwa pewnie też działa na nich i chce je zabić. Według mnie film kończy się tak jakby miała być kolejna część, mam nadzieje że będą. Lubie ten film :) a szczególnie tą całą Kayako Saeki :D

anitka91_16

Kayako chciała się po prostu przytulić do Lisy i wykorzystała w tym celu Rose, która po wypiciu tej krwi... zamknęła w sobie klątwę?

ocenił(a) film na 5
anitka91_16

No wlasnie slusznie zauwazylas... mnie tez to zastanawia bo przeciez lisa ta krew wypila... a Kayoko mialo przeciez nie byc a na 100% nie byla to ta naoko. Dziwne to troche bo powina byc tylko jedna klatwa a co sie okazuje ze tamta wczesniejsza tez jest. Biedna lisa:D

ocenił(a) film na 5
anitka91_16

Fakt, możliwe że Rose zamknęła w sobie klątwe Kayako. Nie pomyślałam o tym ;))

Trish_

dziwne, bo Klątwa miała się rozwiązać w tej części a tu dalej jest?

tofik746

Ktoś cię w błąd wprowadził... Z resztą od początku było wiadome, że zakończy się tak jak poprzednie części, czyli sceną ostatnia osoba (blondynka) w bliskim kontakcie z Kayako.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones