PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774546}

Grudniowa panna młoda

A December Bride
5,7 1 686
ocen
5,7 10 1 1686
Grudniowa panna młoda
powrót do forum filmu Grudniowa panna młoda

Średni

ocenił(a) film na 3

Oglądając śmiałam się co chwilę. Poziom gry aktorskiej, sztuczny śnieg, nieco karykarutalni główni bohaterzy i ten brak sensu niektórych dialogów.. Taki typowy film telewizyjny

ann_kosowska

mozna by obejrzec dla samej Jessici ale ta postanowila sie oszpecic juz w mlodym wieku (usta).

ocenił(a) film na 3
Alamar

Mi uroda nie podpasowała, ładna ale nijaka
Dlatego też ciężko mi było się jakkolwiek wczuć w film, bo nie dało (chciało) się odkrywać ich "charakterów"

ocenił(a) film na 3
Alamar

Czyli jednak ma zrobione te usta, własnie jak oglądalam to się cały czas zastanawiałam czemu ma uśmiech jak joker :D

ocenił(a) film na 7
ann_kosowska

To jeden z filmów , które można by było uznać za wstęp do filmu Playboy. W takich filmach pełno jest takich sztucznych cycatych aktorek. Fabuła filmów Playboya często jest na takim płytkim poziomie a do tego te sztuczne twarze aktorów.

Jak taka kobieta ze sztucznymi ustami robi facetowi dobrze to prawie tak jak zakładanie sobie kondoma, lub korzystanie ze sztucznej waginy ( ja nie korzystam :P ) czyli taki sam plastik.

Ja to chyba wystawię tej produkcji 7 za to że nie było w niej udawanych scen erotycznych, które często dobijają filmy Playboya a fabuła staje się w porównaniu do tych scen hitem na miarę Avatara. Oczywiście Avatar nie kojarzy mi się z Playboyem, chyba że w wersji perv.        

ocenił(a) film na 4
ann_kosowska

Naiwny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones