PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560779}

Gry małżeńskie

Love, Wedding, Marriage
5,4 9 836
ocen
5,4 10 1 9836
Gry małżeńskie
powrót do forum filmu Gry małżeńskie

Może nie jest to powalający film, ale na piątkowy wieczór jak najbardziej się nadaje. jedynie żmuda gra słodką polską idiotkę ;/

ocenił(a) film na 7
alicek246

Zgadzam się

anulek13

Nie rozumiem dlaczego reżyserzy zagraniczni stawiają Polki w takim świetle? Nie podobał mi się przekoloryzowany wątek ze słodką idiotką, Żmudę stać na dużo lepszą rolę w amerykańskim filmie, rozumiem, że miała szanse na rozwój swojej kariery, ale w tym filmie nawet nie miała możliwości pokazać swojego talentu...

mel21

eee taam.. mówcie sobie co chcecie ale Marta była GENIALNA w swojej małej roli.. film faktycznie nie jest jakimś arcydziełem.. taki trochę płytki i chaotyczny momentami.. jakby źle zmontowany albo trochę sceny dziwnie dobrane.. cieszę się, że pojawiła się tam Nasza wspaniała aktorka jaką jest Marta Żmuda-Trzebiatowska.. miły POLSKI akcent.. chociaż jej rola pozostawia wiele do życzenia.. pomimo minusów, które wymieniłem film przyjemnie się oglądało.. i chyba oto chodzi w tego typu filmach, nie? :))

mel21

Stawia w takim tam jak reszta świata uważa amerykanów za obżartych grubasów z ich fast-fodami a francuzów za żabo i ślimakojadów.

ocenił(a) film na 2
alicek246

a czemu niby w piątkowy wieczór pasuje obejrzeć coś aż tak banalnego? piątek to dzień bez używania mózgu? dzień plastikowych ryjów gadających jakieś sprane formułki? dzień żałośnie sztampowej fabuły?

ocenił(a) film na 7
XIPE

spokojnie, na piątkowy wieczór film jest idealny, nie twierdzę, że w piątki nie używa się mózgu .... chociaż widzę, że co niektórzy mózgu nie używają wcale

ocenił(a) film na 2
alicek246

jestem spokojny. nie wiem, czemu mnie obrażasz. zastanawia mnie dlaczego ludzi proponują na piątkowe wieczory głupkowate filmy po prostu.

ocenił(a) film na 7
XIPE

Nie interesuje mnie co oglądasz w piątkowe wieczory. Lubisz ambitne, psychologiczne filmy to je oglądaj. ja w piątki oglądam coś lekkiego i ten film taki jest.

ocenił(a) film na 2
alicek246

nigdzie nie ma napisane co oglądam w piątkowe wieczory więc nie wiem skąd te wnioski. poza tym są filmy lekkie i nie tak okropnie banalne jak ten. ale oczywiście Twoja sprawa, przecież Ci nie bronię oglądać tego szajsu, więc się tak nie obruszaj. byłem tylko ciekaw. pa

ocenił(a) film na 1
alicek246

Nie żartuj. To nie było ani lekkie ani zabawne. Ja przez ten shit bólu głowy dostałam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones