PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230925}

Gry weselne

Imagine Me & You
6,4 16 064
oceny
6,4 10 1 16064
Gry weselne
powrót do forum filmu Gry weselne

Heck czy Luce?

ocenił(a) film na 7

Z kim powinna być Rachel?

Dame_Simbai

Jak dla mnie Luce :)

ocenił(a) film na 7
McKenzie

A dlaczego Luce? :>

Dame_Simbai

Luce,bo gdyby szczerze kochała Hecka to nie zakochała by sie w Luce.

ocenił(a) film na 7
FankaLOTS

Wiesz.. Tyle razy oglądałam ten film, a nigdy nie pomyślałam o tym bezpośrednio w ten sposób. Masz absolutną rację, i zresztą tak film sie kończy, ale rozumiem, że Ty osobiście też stawiasz na Luce, czy chodzi tylko o tą szczerą miłośc? Jeśli spytać można...

Dame_Simbai

Ja stawiam na Luce,przecież gdyby Rachel została z Heckiem to nie była by z nim szczęśliwa

ocenił(a) film na 7
FankaLOTS

Nie była by, i chyba nie bardzo była, odkąd tylko zobaczyła Luce idąc do ołtarza...

Dame_Simbai

Zgadzam się

FankaLOTS

to takie smutne....Heck był super:(((( ale on był "TYLKO" jej przyjacielem...chemii zaznała z Luce...

ocenił(a) film na 1
Dame_Simbai

Zastanawiacie się dlaczego nie wypowiadają się tu mężczyźni .
Dla kobiet nie ważne jest to że żyją w toksycznych lub nie przyszłościowych związkach a sam fakt miłości ja sam miewam różne ciągotki ale jeśli są one destrukcyjne to z nimi walczę.
A w tym filmie dwie kobiety ,kobieciarz ,dzieciak czarny który adoruje białą dziewczynkę,ojciec rodziny który nie fajtłapowaty,matka lesbijki która dopinguje córkę w jej ciągotkach seksualnych.
Mówiąc krótko wszystko postawione na głowie mające na celu coś co jest nie normalne przedstawić jako normalne.
I jedynym przegranym jest facet który mógłby być marzeniem każdej na tym forum ale co tam przecież miłość jest najważniejsza nawet chora.

kattol

Uważam, że z tą "nienormalnością" to trochę przesada. Przecież nie żyjemy już w takich czasach gdzie miłość homosexualna jest aż tak kontrowersyjna.
Mnie tylko trochę dziwi, że pod wpływem zauroczenia Rachel decyduje się zakończyć związek, który w gruncie rzeczy był udany. Przecież obie panie tak na prawdę się dobrze nie znają, a z Heckiem pewnie razem z niejednego pieca jedli. Rzecz w tym, że nad udanym związkiem trzeba pracować ciągle, ale do tego trzeba trochę samozaparcia.

ocenił(a) film na 7
kattol

Dlaczego to biała dziewczynka chodząca z czarnym chłopcem to coś nienormalnego? tego to już nie rozumiem... Że homoseksualizm za taki uważasz, nie jest dla mnie dziwne, ale to?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
kattol

Nie, nie podaję się za faceta, Pietrek to moja ksywa od kiedy scięłam włosy.
A co do reszty... obstaję przy swoim.

ocenił(a) film na 7
Pietrek7

Bo do ch*lery, chcę pokazać na tym j*banym internecie, że da się jeszcze inaczej gadać, a nie pieprz*ć o trollach, gimbusach, rzucać się o byle co.
Potrafię i tak. A wypowiadać się poprawną polszczyzną uczę się de facto od facetów. Wielu znanych mi mężczyzn mówi w ten sposób. A gejami nie są - uprzedzając odpowiedź.

ocenił(a) film na 1
Pietrek7

To dla czego cię tak szybko wyczułem?
Musisz wiedzieć że nie chodzi o przeklinanie i używanie dosadnych wyrażeń.
Kobiety mają naturalną tendencje do przesładzania sformułowań. i tłumaczenia kontrowersyjnych zachowań na korzyść tych którzy je mają .Tym bardziej jeśli chodzi o miłość .
"Bo miłość wszystko tłumaczy i wybacza".
A ja się z tym nie zgadzam.

ocenił(a) film na 6
kattol

"Bo miłość wszystko tłumaczy i wybacza".
A ja się z tym nie zgadzam.
xxx
Ja również się z tym nie zgadzam. Miłość NIE JEST głupia ani też ślepa. Miłość jest mądra. Taki tekst mówi raczej o namiętności a nie o miłości.

ocenił(a) film na 8
kattol

świat nie jest normalny.
nie ma definicji normalności. może lepiej, zamiast zastanawiać się co jest normalne- nienormalne, pomyśleć nad tym co złe, a co dobre?

a tak btw. to film angielski, tutaj homoseksualiści mają związki partnerskie, a czarny dzieciak nie dziwi. wyjdź zza kurtyny.

ocenił(a) film na 6
Dame_Simbai

Ze mną.

ocenił(a) film na 7
pawel_maron

Pomarzyć zawsze można, prawda...? :)

ocenił(a) film na 6
Dame_Simbai

W tym jestem dobry, mam niezłą wyobraźnię. ;)

ocenił(a) film na 7
Dame_Simbai

pewnie sama ze sobą powinna być ;) nie wiem czy kochała szczera miłością Luce, może potrzebowała "pretekstu", żeby nie być z Heckiem, była z nim tak długo, że byli bardziej jak rodzeństwo niż jak para. Zgadzam się z tymi, którzy mówią, że z nim nie była by szczęśliwa, bo czy ktoś chciałby być w związku bez "namiętności"? Film jest godny polecenia, ciekawy, z fajną obsadą :)

użytkownik usunięty
Dame_Simbai

Z Luce oczywiscie , szczescie jest nawazniejsze... no ale gdyby przenies film do realiów to niebylo by tak sielankowo niestety :)

ocenił(a) film na 7

No nie wiem... Czasami w życiu osobistym wydarzenia dzieją się z happy endem :)

użytkownik usunięty
Dame_Simbai

Tak ale w filmie nie zostaly ukazane przejawy nietolerancji jakie to bywaja w realnym swiecie a to bywa niestety okrutne.

ocenił(a) film na 7

No H8.. Fakt.. Film jest wręcz idylliczny, pełen spokoju, spokojnych reakcji... Taki lekki i przyjemny... A życie... bywa okrutniejsze... można znienawidzić chodzenia do liceum :)

ocenił(a) film na 6

Szczęście najważniejsze, powiadasz... Ale CZYJE szczęście?

ocenił(a) film na 9
Dame_Simbai

z Lucy! :d

ocenił(a) film na 7
blondynek92

Taki entuzjazm mi się podoba :)

ocenił(a) film na 9
Dame_Simbai

No ja widziałem między tymi dwiema wszystko co musi być w dobrym związku :)
Więc dlaczego Rachel ma być z jakimś facetem skoro szczęście jej daje inna kobieta? =)

ocenił(a) film na 7
blondynek92

No no.. takie słowa z ust chłopaka... ale w końcu szczęście nie powinno znać ani określać płci, prawda?

ocenił(a) film na 9
Dame_Simbai

całkowita i piękna prawda.
Osobiście uważam nawet, że związki homoseksualne są o wiele ciekawsze niż heteroseksualne. Ale to tylko moje zdanie ;d

ocenił(a) film na 6
blondynek92

A byłeś/jesteś w takim związku? Masz porównanie? Ja byłam z facetem-gejem. Ukrywał to 2 lata. Związek, to związek. Nie ważne, czy dwóch kobiety czy dwóch mężczyzn.

ocenił(a) film na 1
Dame_Simbai

blondynek92
To też kobieta
No chyba że czuje się facetem.

Dame_Simbai

Z Luce oczywiście. Ale powinna pójść z nią najpierw do łóżka. Było przyciąganie, chemia, ale zabrakło postawienia kropki nad i żebym kupił tą historię. Co nie zmienia fakty, że para bardzo fajna i że gdybym był kobietą bez wątpienia zostałbym lesbijką.

MikeParcero

Lena i Piper wręcz były stworzone dla siebie. Była chemia tak wielka że potrafiła zrezygnować z męża. Lena Headey urzekła mnie dużo prędzej w filmie. ABERDEEN z 2000r. Jak ktoś nie oglądał to polecam.

ocenił(a) film na 7
MikeParcero

aż tak żeby od razu zmieniać orientację? ;>

Dame_Simbai

Ona nie zmieniła orientacji jest po prostu elastyczna.!!!!

ocenił(a) film na 7
6058145

Seksualnośc człowieka podobno jest płynna...

ocenił(a) film na 10
Dame_Simbai

LUCE:)

Dame_Simbai

Z Luce.Ten facet nie jest nawet mężczyzną,co wynika z jego zachowań infantylnych.

ocenił(a) film na 7
nirvanka99

Fakt, zbyt męski, twardy z charakteru/ zachowania to on nie jest...

ocenił(a) film na 7
nirvanka99

Jakich infantylnych zachowań? Fajny wrażliwy chłopak z poczuciem humoru. A nie jakiś macho z kompleksami pod tytułem "co to nie ja".

Dame_Simbai

według mnie zdecydowanie Heck :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones