PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4871}

Grzeszna miłość

Original Sin
6,8 27 176
ocen
6,8 10 1 27176
4,5 4
oceny krytyków
Grzeszna miłość
powrót do forum filmu Grzeszna miłość

GENIALNY!

ocenił(a) film na 8

Świetny film, trzymający w napięciu, a najlepsze jest zakończenie. Jeden z moich ulubionych.

aerilen

Dla mnie kompletnie nie logiczny i nie spójny, ale może niezbyt uważnie go oglądałam.

ocenił(a) film na 8
aerilen

Muszę przyznać, że zakończenie filmowe wyszło o wiele lepiej niż to w książce. Chociaż z reguły nie przepadam za happy endem

annemarie93

[SPOILER] Bałabym się nazywać happy endem śmierci dwójki głównych bohaterów i ich spotkania w niebie, ale można na to i tak spojrzeć. Przecież w końcu byli wolni, nie obciążeni przeszłością i szczęśliwi. [SPOILER]

ocenił(a) film na 8
Avoid

Spoiler
Jak to śmierci? Przecież w filmie bohaterowie prowadzą nadal oszukańczy tryb życia

annemarie93

Widzę, że nie zajrzałaś do sąsiedniego wątku w którym szczegółowo to wyjaśniłam więc specjalnie dla Ciebie jeszcze raz:

[SPOILER] Jak to możliwe, że nie dostrzegłaś całej tej bajkowości, nierealności ostatnich scen filmu ? W białym pomieszczeniu, w kłębach białego dymu tańczą na biało ubrane kobiety wokół białego stołu do pokera i pokerzystów w kremowych marynarkach. Wszyscy są wyjątkowo radośni i zadowoleni. Mamy tu międzynarodowe towarzystwo: Japończyka i Niemca ( w Maroku, w XIX wieku ! ). Przecież to jasne, że to wyobrażenie nieba do którego trafili główni bohaterowie a nie rzeczywistość. [SPOILER]

ocenił(a) film na 8
Avoid

Mimo wszystko to nadal happy end :p

Avoid

taak to jak wytłumaczysz, że tam klęczał ksiądz? a nie Bonnie?

willemite

Jak to niebo? Przecież strażnicy przychodząc w dniu egzekucji po skazaną zastają zamiast niej księdza!
Scena w Maroku nie jest niebem, jest realna. Ubrani w jasne garnitury panowie grają w pokera...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones