PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4871}

Grzeszna miłość

Original Sin
6,8 27 184
oceny
6,8 10 1 27184
4,5 4
oceny krytyków
Grzeszna miłość
powrót do forum filmu Grzeszna miłość

Mi film się bardzo podobał, nie było co prawda elementu zaskoczenia ale w tym filmie nie o to chodziło. Oglądałam z mężem, który nie przepada za komediami romantycznymi, skusiło go określenie filmu jako thrilleru erotycznego:) Erotyzmu w nim za dużo nie było, ale film nawet jemu się podobał, więc polecam.

ocenił(a) film na 5
Lostris88

kompletnie zepsute zakończenie!W książce było zupełnie inaczej!Angie mimo,ze ja uwielbiam nienajlepiej w tym filmie zagrała.Dlatego polecam przeczytac ksiazke i potem obejrzec ten film.Zaowazy sie wtedy wiele sprzecznosci.Pomijajac juz fakt,ze glowna bohaterka miala byc drobna blondyneczka,natomiast Angelina to wysoka bruetka.Niby szczegol,ale...

ocenił(a) film na 7
Lostris88

Film dobry, zgadzam się z założycielem tematu. Sądzę, że godny obejrzenia, ale trzeba przyznać, że chwilami był niemiłosiernie nudny, no i to zakończenie... Mimo wszystko para Banderas - Jolie dość ciekawa. Film erotyczny z pewnością to nie jest i myślę, że warto o tym pamiętać chcąc do niego przysiąść. Podobało mi się osadzenie realiów na Kubie. Aczkolwiek pewnie gdyby to był film z 2011 roku to takiej perspektywy by nie było, jednak 10 lat robi swoje. Poza tym skoro film oparty jest na powieści, to trzeba będzie ją przeczytać, by móc mieć definitywnie do czego się odnieść:) W efekcie to taka moja mała praca domowa po seansie.
Film polecam, ale z pewnością osobom, które chciałby dostać choć minimalną ilość czegoś wyszukanego, a nie oklepaną historię komedii romantycznej. Tutaj połączenie hmm z dramatem? Na thriller w tym przypadku też się nie zgadzam.
Polecam.

ocenił(a) film na 7
Nikivi

"Cenzor wyciął aż 10 minut z całego filmu. Były to pikantne sceny erotyczne z udziałem Angeliny Jolie i Antonio Banderasa. " Być może dlatego nie jest o erotyk, jak określił filmweb:)

Nikivi

Bardzo spodobała mi się film,mimo iż nie czytałam książki. Rewelacyjny, zaskakujący i przede wszystkim z doborową obsadą.To nie jest typowy film, nie każdemu może się podobać ze względu na swoją niebanalność. Mimo wszystko polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones