PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4871}

Grzeszna miłość

Original Sin
6,8 27 184
oceny
6,8 10 1 27184
4,5 4
oceny krytyków
Grzeszna miłość
powrót do forum filmu Grzeszna miłość

Co oznaczal ten znak ktory pokazala angelian na koncu bo nie moge sobie przypomniec i nie wiem...?
Chodzi mi o to przeciogniecie dwoma palcami po szyji...

ocenił(a) film na 8
Brilliant_Perfection

Gdy jej mąż grał w kary ona zawsze chodziła wokół stołu i mu znaki pokazywała. W ten sposób on wiedział jakie karty maja inni. Przeciąganie palcami po szyi oznaczało ze przeciwnicy nic nie mają w kartach i on wygrał :D
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
GUSIALLL

*w karty

Jeszcze do tego wcześniej. Na pewno pamiętasz scenę gdy ona ,,egzaminowała'' go czy pamięta wszystkie znaki i tam to było wytłumaczone

GUSIALLL

Tak dziekuje ;) Tylko nie moglam sobie przypomniec co to oznaczalo;)

ocenił(a) film na 8
Brilliant_Perfection

A to ja mam pytanko o inny "znak". O co chodziło z tymi skazami na jej plecach? Co one oznaczały?

Matrixiu

nie wiem

Matrixiu

pewnie kolejne nieposłuszeństwa czy coś...

Matrixiu

o ile dobrze mysle,to blizny ktore miala na plecach,zawdzieczala swojemy kochankowi Biliemu,bo wydaje mi sie ze chyba lubili taki dosc nietypowy seks.

ocenił(a) film na 8
Matrixiu

Nacinał ją dla podkreślenia jej przynależności do niego (tzn. Billego). Widziałam ten film dość dawno i teraz nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że każda blizna była pamiątką albo każdego, jednorazowego seksu z nim, albo kolejnego roku, który z nim spędziła. Chyba to pierwsze.

ocenił(a) film na 7
medithanera

7/10 bo były cycki Angie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones