PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508497}
7,0 71
ocen
7,0 10 1 71
Gukga daepyo
powrót do forum filmu Gukga daepyo

Boże co za emocje !

ocenił(a) film na 6

Od 10 lat oglądam skoki narciarskie, ale muszę przyznać że zawody w Nagano pokazane w tym filmie, dostarczyły mi więcej emocji niż niejeden prawdziwy konkurs, a to już chyba coś świadczy. I prawdę mówiąc jest to jedyny film sportowy, podczas którego naprawdę odczuwałem emocję.
2 godziny świetnego filmu, dużo jest zabawnych scen, całość się ogląda bardzo dobrze, obejrzę ten film jeszcze nie raz. A póki co daje mu 8-9/10.

użytkownik usunięty
D3Mania

Nie wiesz, gdzie go można obejrzeć z polskimi napisami (albo ostatecznie z angielskimi)?

ocenił(a) film na 6

Niestety nie wiem, ja ten film pobierałem, nie wiem czy jest gdzieś online.

użytkownik usunięty
D3Mania

Nie musi być online, może być i do pobrania

ocenił(a) film na 6

Aha n to poszukaj na torrentach jakichś, ewentualnie z chomika, tam znajdziesz bez problemu. Ale oczywiście trzeba wykupić transfer.

D3Mania

Następny fan skoków i to jeszcze z 10 letnim stażem :) :) :)
Pod innym tematem wypunktowałem w paru zdaniach ten śmieszny film w którym jedyne co z konkursu w Nagano było PRAWDZIWE, to fakt, że drużyna Koreańska w nich startowała i zajęła ostatnie miejsce.
Jeszcze brecham się choćby z tych prawie 140 metrowych odległości uzyskiwanych przez Koreańczyków - najlepszy z nich w sumie w 2 skokach uzyskał 179 metrów. Czy z tej ich szansy medalowej, jak do brązowego medalu zabrakło im ponad... 500pkt :) :) :)
Jak tyle lat oglądasz skoki, to chyba masz pojęcie, że różnica 500pkt w skokach, to lata świetlne.
Niestety, ale jeśli ktoś zabiera się za film sportowy i posługuje się przy tym prawdziwym zdarzeniem, jak w tym przypadku był drużynowy konkurs na IO w Nagano to powinien trzymać się faktów. Drobne koloryzowanie ok, ale nie takie kity z satelity, jak tu zaserwowano...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

I czemu dzieciaku beczysz, jak moje słowa nie były skierowane do ciebie :)
Po prostu nie każdy, jak ty "wielka fanko skoków narciarskich" bezmyślnie ogląda filmy.
Nie sil się na odpowiedź, bo nie mam zamiaru nawet jej przeczytać - brak ci kultury osobistej i nie potrafisz dyskutować, a ja na takich trolli nie mam czasu.
I właśnie przez takich ty, jak ty ten portal spadł na psy.
Żegnam bez żalu.
PS."nakręć lepszy film, zobaczymy czy zdobędzie nagrodę :)"
No ten to ich zebrał na pęczki :) :) :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
pawelk1504

Wiem jak to było, oglądałem ten konkurs na żywo w z Nagano :)

D3Mania

Bardzo byłem zdziwiony, że Koreańczyków poniosła taka fantazja przy tym filmie.
Niewiele mają sportowych, ale KO-RI-A o tenisie stołowym, czy URI-SAENGAE CHOEGO-UI SUNGAN o piłce ręcznej też są na podstawie faktów, ale bez żadnych kitów, a i są dużo lepsze pod względem fabuły, jak i realizacji...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
pawelk1504

wszystkich samców na powieszenie

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones