PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31881}
2,0 30 750
ocen
2,0 10 1 30750
1,0 8
ocen krytyków
Gulczas, a jak myślisz
powrót do forum filmu Gulczas, a jak myślisz?

Myślałem że gniot, z ciekawości chciałem zobaczyć jak bardzo kiepskie to jest, aż w końcu obejrzałem całość - bo po prostu zainteresował mnie. Pełno bzdur oczywiście, pretensjonalności, wstawek nie na temat, fabuła jaka jest taka jest, ale tak sobie myślę że to mogło być specjalnie tak zrobione - "na gniota". A tak w ogóle przynajmniej śmieszne to momentami jest, genialne teksty się trafiają (vide "wnuczek" z pierwszego małżeństwa :D).

ocenił(a) film na 4
kawakao6

zgadzam sie, ogladajac to ewidentnie widac, ze film jest wlasnie robiony "na gniota", no bo czy można az tak zje*ać film???
faktycznie 0 fabuły, beznadziejna gra aktorska, wlasciewie wszystko oprocz tekstow beznadziejne(ale ogladajac ma sie wrazenie, jakby to bylo robione celowo). Co do tekstów, to momentami nawet smieszne, ogolnie film jest az tak denny, debilny i badziewny, ze az trudno sie nie smiac ;p

ocenił(a) film na 6
pavel13

Zgoda panowie, obejrzalem po latach i ten kicz big brotherowski swietnie sie dzis oglada oczywiscie jesli podejdziemy do tego z dystansem, zenada aktorska, wybitny Rewinski i niektore teksty stworzyly ciekawa mieszanke ktora mozna obejrzec z przymruzeniem oka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones