PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554862}

Gun

5,1 3 723
oceny
5,1 10 1 3723
Gun
powrót do forum filmu Gun

ciekawy film jak na te czasy 7/10

ocenił(a) film na 2
JohnnyB

hahaha
myslisz nad tym co piszesz?
co jest mistrzu ciekawego w tym gniocie?
ten film jest glupszy niz get rich or die tryin

mess_cs

Dokładnie film GUNwniany...

JohnnyB

porazka.ciekawy jak na te czasy ? jakie czasy ?

ocenił(a) film na 8
JohnnyB

Żartujecie , film jest super i to nie ze względu na 50 Centa jak to zaraz powiedzą użytkownicy tylko za klimat i ogólną fabułę . Może takich filmów było już kilka ale ten jest najlepszy . 9,5/10

Darkadi15

filmu nie widziałem i nie oceniam, ale jak widze tego pajaca na okładce to mnie automatycznie odrzuca :/

ocenił(a) film na 4
Darkadi15

Takich filmów było już kilka? Proszę Cię ... ich było trochę więcej ,ale nawet gdyby to co? Nieważne ,że mogły być. Trudno. Jak ktoś nie potrafi nic nowego wymyślić... dziś to już jest plagą w kinie niestety. Ale ten film na prawdę jest do .... Wejdź na temat ,który kiedyś założyłem, a się przekonasz dlaczego. Jak nie chcesz to Twoja sprawa. Moglibyśmy znów troszkę popolemizować jak w przypadku innego filmu ... wiesz jakiego przecież.
50 Cent niech zostanie lepiej przy tworzeniu muzyki ,bo to mu zdecydowanie lepiej wychodzi ,ale też nie wybitnie ok.

ocenił(a) film na 4
JohnnyB

Nuda! Killmer jakiś dziwny (?) 50cent jakby plastikowy, nudziłem się, ale - o dziwo - dokończyłem film. Może po prostu byłem za bardzo wyspany przed seansem. Dla mnie 4/10 nic wyżej, bo nie zasługuje, nic niżej, bo są filmy które wypadają znacznie gorzej.

ocenił(a) film na 1
JohnnyB

Kolego odstaw te psychotropy bo ci mózg pada ten film jest tak poje.b.a.ny aż żal dupe ściska jedzie tandetą jak ch.uj Film opowiada o jakimś po.je.banym murzynie co go mama nie kocha a ojciec ubiera sie w media markt.

ocenił(a) film na 8
jacus125000

Jacuś skoro tak to po co tu komentowałeś??? I spytam się ciebie jeszcze czy długo nad swoim grypsem myślałeś??

Darkadi15

jakby nie było, to najlepszy film z fiftim, bo aktorem to on nie jest a i raper z niego... nijaki.

nikone

jeśli chodzi o film to 4/10 . a o grę aktorską 50 centa W TYM filmie to do bani po prostu zrobił siebie pajaca !

nikone ty to wiesz co to jest rap?

Big_Star_Varna*

Ma ktoś napisy do tego filmu?

ocenił(a) film na 4
jacus125000

Nie będę bronił tego filmu ,ale akurat on o tym nie opowiada o czym Ty teraz nam tu nawijasz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones