PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680737}

Gunman: Odkupienie

The Gunman
5,8 11 631
ocen
5,8 10 1 11631
3,8 5
ocen krytyków
Gunman: Odkupienie
powrót do forum filmu Gunman: Odkupienie

co to za gniot!

ocenił(a) film na 3

Co wam się w tym filmie podobało? Totalne dno.
Szkoda czasu. Film oceniam na 3.

rcko00

określając film mianem ''totalnego dna'', ''gniota'' oraz pytając ''co wam się w nim podobało?''...masz na myśli, że po prostu był słaby, tak? bo dałeś mu 3, czyli jednak są jakieś plusy? możesz napisać jakie?

ocenił(a) film na 6
rcko00

Intryga moze nie górnolotna ale dawała radę,muzyka może być ale przede wszystkim w miarę duży realizm walk nie to co z kaszanione "Uprowadzone"itp. gnioty.

ocenił(a) film na 6
rcko00

He,he,no jakby,ze inaczej,właśnie Uprowadzoną 3(najgorsza częsć)oceniłeś na 6 o zgrozo!Przeciez w tym filmie fabuła była durna oprócz tego żenująca gra wszystkich aktorów(szczególnie żona+córka głównego bohatera,ale reszta też nie lepiej)no ale montaż to juz wręcz robił jakiś niedorozwój!I ty masz czelność pisać,ze taki Gunman jest gniotem!

ocenił(a) film na 7
aronn

Dokładnie tak!

ocenił(a) film na 2
rcko00

Po prostu ! - to zwykły gniot - 2/10 !!!

rcko00

Zgadzam się . gniot i tyle ....

ocenił(a) film na 8
rcko00

Widzę że tu sami znawcy, którzy wszędzie byli i widzieli już wszystko. Gry aktorskiej to nikt nie ocenił. Coś mi się wydaje że skoro w gatunku nie ma już nic nowego to dajemy mu pałę. Tak niestety nie jest ;)

Na przykład szpila każdy film tego gatunku ocenia na 1 2 lub 3 i jeszcze sie nie nauczyła nie oglądać gatunków których nie lubi. :D Jak Masochistka marnuje życie na oglądanie czegoś czego nie lubi.
Bon natomiast przekreślił film z góry za to zę już ktoś wcześniej nakręcił podobny xD

Nikt nie skupił się na efektach, dzwieku, grze, ujeciach i zaden nie podszedł emocjonalnie. Czasem mam wrażenie, że ludzie tutaj tylko biją staty i już są tak wypaczeni, że przestają zwracać uwagę na szczegóły. Seryne j*b*nie filmów a potem się dziwią że beton.

Mi nawet pociekła łezka pod koniec, kiedy wyszedł z pierdla. No ale to przeciez ujowa opowiesc bo juz ktos wczesniej nakrecił podobna... szkoda gadac.

Nashael

To z Ciebie wrażliwy koleś, no pięknie. Mamusia pewno nie wiedziała, że ma takiego wrażliwego synusia. Tylko warto pomyśleć czy należy łzy ronić nad losem bohatera, z którym się pewno identyfikujesz, bo on taki napakowany, taki zwinny, a Ty nie koniecznie. Czy należy ronić łzę nad prawdziwie zrelacjonowaną w tym filmie i wielu innych morderczą chciwością rasy ludzkiej. Pomyśl o tym Ty i niech pomyślą wszystcy inni, choćby wtedy kiedy kupują nową komórkę, z zawartością koltanu. Za ten minerał potrzebny byś miał nowy telefon ginie codziennie wielu ludzi w trzecim świecie.

ocenił(a) film na 8
naczelnikp

Co? :D Identyfikuję się z kolesiem bo on jest paker a ja niekoniecznie, BRAVO! Większego bullshitu nie słyszałem. Myślę, że innych rzeczy nie muszę ci udawadniać, a wyprowadzając rozmowę na wyższy szczebel nie ucieknę się do zaczynania tematów mam czy ojców. Rozumiem także twoją postawę stanięcia w bohaterskiej obronie innych użytkowników. Prawdziwy wojownik, ale jeszcze łzy nie uronię.

rcko00

Przeraźliwie przewidywalny, taka słabizna że wstyd mi przed samym sobą że to oglądałem do końca.

rcko00

'dopoki nie wszedłem do internetu nie wiedziałem, że na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).
od siebie dodam: PRZEMĄDRZAŁYCH IDIOTÓW.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones