PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115083}
7,1 74
oceny
7,1 10 1 74
Gwiazda
powrót do forum filmu Gwiazda

Toż to cenzura jest, bo "Gwiazdę" znalazłam, a ledwie wczoraj odkryłam coś tak cudownego, pięknego, głębokiego, a jednocześnie tragicznego i smutnego jak "Kolęda nocka" i myślałam, że to na Filmweb jest :>
No, po prostu się proszą na tej stronie o pisanie, że tu cenzura jest i jest co najmniej w naszym kraju jak za PRL, ale... nie pozwalają na tej stronie inaczej mi myśleć !

Szczęście, jeśli ktoś zrobi profil, bo mnie boli, że nie mam na to sił, kiedy mam w realu trudno :(

Ten musical przywrócił mi nadzieję, a piosenki w filmie "Gwiazda" z niego pochodzą-nie wiem czy wszystkie...
Jeśli ktoś przede mną zdąży narobić szum na Filmweb o "Kolęda nocka" to ja to w pełni popieram nawet jak to nie będzie moja zasługa, chyba, że mój wpis tutaj się do tego przyczyni :)
A jak nie to oby mi się udało, ale niechaj "Kolęda nocka" na Filmwebie zagości :)))

agnessailormoon

Jaka znowu cenzura? Każdy może dodać film na filmwebie, jest to otwarta baza informacji - jeżeli te informacje są oczywiście prawdziwe. "Kolęda nocka" to spektakl (musical) oraz album z muzyką, powtsało także widowisko telewizyjne (zapis transmisji musicalu, https://filmpolski.pl/fp/index.php?film=525237), ale czy był jakiś film? Powiedz o co ci chodzi zamiast narzekać na "cenzurę". Istnieją setki tysięcy filmów których nie ma na Filmwebie (najczęściej filmy stare, amatorskie, krótkometrażowe), ale to nie ma nic wspólnego z cenzurą. Jak ci czegoś brakuje, to sama to możesz dodać kliając tu: www.filmweb.pl/contribute/filmtitle/new

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones