PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748523}

Gwiazdorskie życie

Popstar: Never Stop Never Stopping
6,4 9 067
ocen
6,4 10 1 9067
6,4 8
ocen krytyków
Gwiazdorskie życie
powrót do forum filmu Gwiazdorskie życie

... nigdy? Bo polskie kina będą wolały puścić kolejny film kinowy z Barbie? A co do sieci kin Helios to już nie mam wątpliwości, że tam tego nie uświadczymy, bo ich repertuar to jedno wielkie ******. Kolejny film 2015/2016 rok którego nie uświadczę w kine, mimo że mógłbym pójść pewnie na niego 3 razy ;)

Splitax

Dość szmiry w kinie, pseudo penisowych komedii a ambitnych dzieł brak. Oby to kolejne amerykańskie badziewie nie znalazło dystrybytura.

DaveDovah1993

Kina to nie instytucja charytatywna. Puszczają to co się sprzeda.
Mam wrażenie że Popstar będzie ofiarą tej zasady, podobnie jak stają się nią ambitne filmy czy offowe produkcje.
Dwa końce tego samego kija.. mi akurat obu ich brakuje w kinach..

Hank

Może dystrybutor czeka na wyniki box-office'u wtedy się zdecyduje

DaveDovah1993

Dlaczego badziewie? film zapowiada się ciekawie oraz sam film zdobywa pozytywne recenzje. w końcu to jest Mockument coś jak Borat. :)

użytkownik usunięty
DaveDovah1993

No tak. Bo przecież w kinie nie ma miejsca na dość fajną, zdystansowaną satyrę, co nie?
Powinniśmy mieć na ekranach same powtórki z Bergmana i Antonioniego.

Splitax

ocena na filmwebie 4,0 na na innym 7,4 to jest śmieszne

rafiq11

Ocenione przez trolli :( nie wiem co im to daje.

rafiq11

co jest śmieszne że tu tak nisko czy, że tam tak wysoko?Jesli to pierwsze to to śmiech na sali tam ocenia widownia hamburgerów.

xhamerx

jeżeli ktoś się spodziewał powtórki "7 days in hell" to niestety tak jak mnie czeka go spory zawód :(

xhamerx

na imdb oceniają uzytkownicy z całego świata, nie tylko z USA, tak jak ty to myślisz. Breaking Bad jest tam na pierwszym miejscu

ocenił(a) film na 10
xhamerx

Wypowiedział się, typek, co według niego Hitman to film Bardzo Dobry i dodał do ulubionych... Może ci sie podobać, ale w tym momencie twoje zdanie DLA MNIE i wielu innych ma zerowe znaczenie, patrząc na twoje Najwyżej Oceniane. Ty się chyba zaliczasz nawet niżej od hamburgerów w tym momencie.

Tak patrzyłem bo taki ze mnie cham, że oceniam ludzi po tym co oglądają.

Poza tym IMDB to portal dla ludzi z całego świata, wystarczy popatrzeć na recenzje i zawsze pisze że ktoś pisze z Włoch albo Francji, tylko wymóg jest, że ma być po angielsku. Wiem bo sam jedną pisałem do serialu "Colony".

Devirginator

Sam się określiłeś.

ocenił(a) film na 10
xhamerx

Widać, że nie łapiesz sarkazmu, więc skończmy na tym.

Devirginator

Ty też nie skumałeś. Nie odnosiłem się do "chama". Nie kumasz nawet, że przestałem prowadzić z Tobą konwersacje w ogóle.

ocenił(a) film na 10
xhamerx

Bardzo się przejąłem twoimi słowami, aż mi sie smutno zrobiło, będę płakał po nocach w poduszkę bo xhamerx nie prowadzi ze mną konwersacji. Oj jakiż to okrutny jest ten świat, człowiek człowiekowi hamerem.

A tak na poważnie, fajnie że odwracasz kota ogonem i pragniesz pokazać jaki to ja jestem głupi. Tylko to Ty jesteś tym który nie potrafi uszanować tego, że coś komuś może się podobać, jeśli tobie nie leży. Polecam dobrego psychiatrę bo to poważny problem, czujesz że jesteś WYŻSZY niż każdy inny i nikt nie może mieć własnego zdania. Pie***l sie.

ocenił(a) film na 5
Splitax

jest juz w necie

miko1980

Ja też znalazłam w net-cie,więc kichać kina w Polsce.

Splitax

jest na Netflixie

redrum_bt

Niestety już nie ma :(

Ultor

Będzie na HBO Go.

ocenił(a) film na 7
cwaj

Właśnie wskoczył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones