PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433939}

Gwiazdy na ziemi

Taare Zameen Par
7,9 4 393
oceny
7,9 10 1 4393
Gwiazdy na ziemi
powrót do forum filmu Gwiazdy na ziemi

opinia4

ocenił(a) film na 7

Piękny, wzruszający film. Myślę, że każdy rodzic i każdy wychowawca powinien go oglądnąć.
To lekcja. To lekcja, w której może zrozumieją, że dzieci są nie tylko maszynami
zaprogramowanymi tylko i wyłącznie na sukces, ale istotami całkiem różniącymi się od
siebie, mającymi swój własny świat, w którym to oni są bohaterami. Musimy nauczyć się
dostrzegać piękno w każdym, każdy jest obdarzony przez naszego Boga innym talentem czy
innymi zdolnościami. Każdy jest wyjątkowy.

Jest to ponad dwugodzinny film, ale nie żałuję ani jednej straconej minuty.
Zdecydowanie polecam! Szczególnie dla rodziców i nauczycieli!

lauraj

Tak jak pisała zaneta_89 film ten powinien być OBOWIĄZKOWY nie tylko dla nauczycieli, ale również dla rodziców. Sama mam dziecko z dysleksją i wiem jakie to trudne nie tylko dla dziecka, ale również dla rodziców. Film ten świetnie pokazuje to coraz powszechniejsze schorzenie dotykające nasze dzieci. Niestety w dalszym ciągu możemy spotkać się z ludźmi, którzy ignorują ten problem i wszystko zrzucają na lenistwo dzieci. TO JEST ZASMUCAJĄCE.
Oglądałam ten film już kilkakrotnie i nadal wywołuje on we mnie wielkie emocje, być może dlatego, iż problem ten dotyczy również i mnie.
NAPRAWDĘ POLECAM !!!

ocenił(a) film na 10
kate18_69

Zgadzam się, świetny film, takie powinni puszczać w publicznej telewizji. Każdy powinien obejrzeć.

kate18_69

Zgadzam się, a przede wszystkim dla rodziców w dzisiejszych czasach!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones