PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695454}
6,0 14 020
ocen
6,0 10 1 14020
3,5 20
ocen krytyków
Gwiazdy
powrót do forum filmu Gwiazdy

Bardzo przeciętny

użytkownik usunięty

Film jest naprawdę bardzo przeciętny. Nie porwał mnie,a wręcz momentami trochę nudził przez około 60 minut, więc większość czasu. Po dzisiejszym obejrzeniu go odczuwam swego rodzaju niedosyt. Nie wywołał we mnie większych emocji. Jest mi całkowicie obojętny. Kościukiewicz w roli Banasia wypadł bardzo drewniano. Nawet postać Marlenki nie została ciekawie przedstawiona. Na plus zaś oceniłam grę aktorską Cieleckiej oraz Dziędziela. Całość ratuje jedynie sama końcówka przed napisami końcowymi oraz scena z upadkiem na boisku w ulewie deszczu. Do obejrzenia na raz i do zapomnienia.

ocenił(a) film na 6

mam takie same odczucia. Slaby scenariusz. W ogole mnie nie obchodzilo co sie stanie z glownymi bohaterami. Ciezko bylo im kibicowac. Glowny bohater ciezko do polubienia i ciezko sie wczuc w jego sytuacje. Przewija sie przez film ze on chcialby na igrzyska i mistrzostwa ale z filmu w ogole ciezko wywnioskowac czy on w ogole lubi grac w ta pilke czy moze tak gra bo zycie tak sie ulozylo a potem z tego byla kasa. Jedyne czego mozna byc pewnym to to ze sie w siostrze zakochal. I ze caly film na tym watku jedzie. A potem mowi ze do niej nie pojedzie bo jakis koles cos tam wspomnial ze moze kiedys na mistrzostwa nie pojedzie. Ciezko wychwycic na czym bohaterowi zalezy. Czego on w ogole chce. Wydaje sie ze ma wszystko ale ciagle nie zadowolony i ciagle pokrzywdzony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones