PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695454}
6,0 14 012
ocen
6,0 10 1 14012
3,5 20
ocen krytyków
Gwiazdy
powrót do forum filmu Gwiazdy

http://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/gwiazdy-w-pol-drogi,231471.html

Zgadzam się w dużej mierze z Panią Karoliną. Fabijański zagrał rewelacyjnie, Cielecka i Woronowicz również :)
Aczkolwiek pominęła Ona fakt świetnej muzyki w filmie, czym jestem zaskoczona oraz kilkoma dialogami, które przejdą do historii PL kina. Mianowicie wspaniałej Cieleckiej podsumowującej sens życia.
Miałam sceptyczne podejście do tego filmu. Po obejrzeniu jestem mile zaskoczona. Film ambitny, dużo ciekawostek z tamtego czasu, pokręcone (PRAWDZIWE) losy piłkarskie Banasia aż nieprawdopodobne.
Mimo wolno rozkręcającego się początku film bardzo wciąga w dalszym etapie. Polecam!

naya19

jestem po obejrzeniu filmu i podpsiuję się pod jej recenzją :) Fabijańska jak dla mnie jest genialny, dzięki tej roli pokazał, że mamy do czynienia z rasowym aktorem, poaz tym ten film ma klimat prlu, co widać i czuć

naya19

ma wrażenie, że historia życia Banasia jest tak samo trudna i pokręcona jak Śląska, to takie moje spostrzeżenie

naya19

zapowiada się uczta dla kino maniaka :)

ocenił(a) film na 7
naya19

Niezła recenzja, na pewno jeszcze nie raz wrócę do tego filmu ;)

naya19

w sumie obejrzałem ten film pod wpływem tej recenzji ;) i mogę potwierdzić, że warto wybrać się do kina ...poruszająca historia na faktach pokazująca realia PRL

naya19

Dobra recenzja i pozytywy przeważają. A jak wiemy Pani Karolina nie ma oporów przed tym by skrytykować coś co się jej nie podoba.

ocenił(a) film na 7
naya19

KKP trafia w sedna, i wady i zalety są, pochwała gry aktorskiej gdzie trzeba też, bardzo obiektywna recenzja, która zachęca do pójścia do kina :)

ocenił(a) film na 8
naya19

nie spodziewałam się, że ten film aż tak mi się spodoba,
nie ma w nim miejsca na nudę,
fenomenalna muzyka,
a Kościukiewicz i Cielecka świetni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones