PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695454}
6,0 14 020
ocen
6,0 10 1 14020
3,5 20
ocen krytyków
Gwiazdy
powrót do forum filmu Gwiazdy
ocenił(a) film na 7
baron666

Ale chyba nie gorszy niż "Szatan kazał tańczyć"? I tak pójdę na to, mam kartę cinema city unlimited :D

christopher.from.poznan

ja bym nawet za free nie poszedł, musieliby mi dopłacić ;)

ocenił(a) film na 7
baron666

Całkiem klimatyczny, dobrze zagrany i mówią po sląsku.To już sa plusy. Chwilamii wzruszający, nie w scenach miłosnych lecz całkiem sportowych:)

baron666

A jednak poświecasz swój czas na pisanie komentarzy na temat tego filmu... i pewno to robisz gratis... niezbadane są ścieżki, którymi chadza ludzka psychika ;) albo wielki jest ogrom pustki w życiu niektórych...

ocenił(a) film na 8
baron666

Jeżeli kawał polskiej historii to dla Ciebie ,,shit" to wiele to o Tobie mówi ... ;)

malgos07

and then some

malgos07

dokładnie, film pokazuje czasy piłki na najwyższym poziomie ale takze skomplikowaną historię Śląska, a na takie filmy zawsze warto się wybrać

Filomena00

no raczej, można sobie życzyć, aby każdy polski film tak wygladał to byłoby super

milo_94

zgadzam się, chociaż ostatnio nie powinniśmy narzekać na polskie kino, całkiem nieźle się ma, czego przykładem są Gwiazdy

baron666

Też uważam, że bardziej hit niż shit. Polskie kino obyczajowe ma się coraz lepiej i to tutaj widać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones