PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5982}

Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
7,6 257 358
ocen
7,6 10 1 257358
6,2 30
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część III Zemsta Sithów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów

Z technicznego punktu widzenia jest całkowicie zdrowa, lecz z niewyjaśnionych przyczyn umiera, straciła wolę życia.....

Xd

ocenił(a) film na 9
Piekny

Powiedział to robot medyczny, który nie posiada żadnej wiedzy z zakresu metafizyki czy Mocy, więc jak najbardziej zrozumiałe.

ocenił(a) film na 9
Piekny

Jaki rynsztok "Zdechła"

Songo_filmaniak

Hahahahahahahaha

ocenił(a) film na 10
Piekny

Wypada tylko ci współczuć skoro nie rozumiesz dlaczego Padme umarła po porodzie. A i sposób wyrażania zdania masz żenujący

BELIAL71

To był przecież cytat robota

ocenił(a) film na 10
Piekny

Człowieku ty w ogóle coś kojarzysz ?

BELIAL71

Co miałbym niby kojarzyć?

BELIAL71

A, tytuł xD Pół roku temu zakładałem temat, więc nie doczytałem xD Mnie się tam podoba, od razu humorek lepszy po przeczytaniu :D

ocenił(a) film na 10
Piekny

Każdy ma jakiś poziom, jak widać twój jest marny. Ale to nie twoja wina, taki się urodziłeś.

BELIAL71

Powiedział jakiś stary babsztyl z piendziesioną na karku, któremu brak poczucia humoru xD

BELIAL71

Po za tym zdania nie zaczyna się od "ale", naucz się pisać, a jeśli nie potrafisz to nie wypowiadaj się w internecie - ośmieszasz się. Weź lepiej do ręki słownik i sobie poczytaj.

ocenił(a) film na 10
Piekny

Zdanie będę zaczynał tak jak mnie się podoba, nie tobie oceniać. Po drugie nie jestem kobietą, nawet nicka nie umiesz przeczytać ze zrozumieniem. Co do mojego poczucia humoru to jest ono duże ale prostaków zwyczajnie nie trawię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones