PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759}
7,9 329 042
oceny
7,9 10 1 329042
7,7 39
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część IV Nowa nadzieja
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja

1/10

ocenił(a) film na 2

Dla mnie wszystkie gwiezdne wojny to CHŁAM

ocenił(a) film na 9
chudy1995

Nowa Nadzieja jest starsza od Ciebie o 18 lat, ten film mógłby być Twoim ojcem :)

ocenił(a) film na 8
falkuu

hahaha chudy1995 I am your father:D

ocenił(a) film na 10
chudy1995

Ośmielę się mieć inne zdanie: ten film to ARCYDZIEŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
chudy1995

Zauważyłem w twoich ocenach pewną prawidłowość dziecko. W zasadzie poza Trylogią Władcy pierścieni filmy typowo rozrywkowe oceniasz wyrażnie wyżej, o jedną a czasami nawet dwie gwiazdki niż te które niosą z sobą jakieś przesłanie. O czym bowiem jest film KacVegas. O amnezji i delirce na skutek picia wódy. Światny pomysł i dobra komedia niestety w momencie powstania byłeś za młody by ją ogladać. Ale można to olać. Film jak da mnie max 8/10, ty dałeś 10/10. Jak już chciałeś czemuś wystawić taka notę to raczej Władcy pierścieni. Powiedz kolo czy Kac Vegas faktycznie jest lepszy od Władcy pierścieni ? Mniej więcej tak wiarydodne są dla mnie twoje oceny i opinie o Gwiezdnych wojnach. Leć do kina na KacVegas w Bangkoku i wystaw 10/10. Pewnie te filmy przypominają ci poranki po piątkowych i sobotnich imprezach. Nara.

ocenił(a) film na 10
Rahabiel

uwaga to pier.... troll

olbrzym45

bo mu się film nie podoba to od razu troll. Film ma rozbudowaną fabułe i dla tego zyskał sobie tak wielu fanów ale dla mnie nie ilość tylko jakość się liczy

ocenił(a) film na 9
mateuszziomal

Tylko troll może dać ocenę 1/10 i napisać że to chłam.

Tortuga033

Tylko inteligentny człowiek może dać ocenę 1/10 i napisać że to chłam.

Rahabiel

Rahabiel , nie można porównywac Kac Vegas do Gwiezdnych Wojen. To tak jakby porównac Muminki do Szklanej pułapki ;) Są to różne gatunki filmów + są zrobione w zupełnie innych czasach. Porównuj komedie do komedii a sci-fi do sci-fi ;P Co do autora tematu to każdy ma różny gust, więc nie koniecznie musi byc trollem, ale fajnie by było gdyby uzasadnił dlaczego Star Wars do dla niego chłam...

ocenił(a) film na 8
darski9919

Stary. Ja nie porównuję KacVegas do Gwiezdnych wojen. Odnoszę się jedynie do sytuacji w której ktoś wystawia Gwiezdnym wojnom 1/10, a KacVegas 10/10. Konia z rzędem temu kto uważa że to normalne. Oba filmy są dobre w swoich gatunkach, i żaden z nich nie zasługuje na ocenę poniżej 7/10. Wszystko w temacie.

ocenił(a) film na 9
Rahabiel

Szkoda klawiatury na dzieciaka. Jego dzieciństwo to pewnie jakieś głupie kreskówki, o niebo gorsze niż poprzednich pokoleń. Takie czasy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
chudy1995

Przepraszam, ale te 6 Oscarów o czymś świadczy...

ocenił(a) film na 10
chudy1995

Widać że nie znasz się na filmach. Ale każdy ma su wuj gust jak ci się nie podoba ten filmy!! TO po CH...J ten film oglądasz!!!!!!.


matedx

Hej, matedx, fajnie że mamy awatary z Galenem :D
Właśnie, za CHŁAM na pewno ten film nie dostałby 6 oskarów

ocenił(a) film na 10
Micman1995

He Potwierdzam.
Pozdro.

użytkownik usunięty
Micman1995

Bez przesady to kultowy film i przłomowy ON sie przyczynił do rozwoju kina (oczywiście nie tylko ANH).

chudy1995

Za mało wiesz a piszesz głupoty... Gdy miałes 2 latka to w kinach była już odnowiona trylogia GW więc nastepnym razem trochę pomyśl...

chudy1995

Przeszedłeś na Ciemną Stronę Mocy...

użytkownik usunięty
ewelina09179200

Nie pochlebiaj mu :) Po Ciemnej Stronie Mocy nie było głupców.

Racja, po Ciemnej Stronie pewnie by go nie chcieli, dlatego uznał GW za "chłam" :)

użytkownik usunięty
ewelina09179200

Niektórzy po prostu nie wyrastają ponad poziom Muminków i tej okropnej Buki ;)

Dajmy już dziecku spokój, niech sobie ogląda dobranocki i uznaje je za arcydzieła... zastanawiam się tylko po jaką ch.... pisze, że cała saga GW mu się nie podobała i nie potrafi tego uzasadnić...
a przepraszam, uzasadnienie własnego zdania pewnie przekracza to jego poziom intelektualny...
Całe szczęście dziś emitowany będzie epizod IV i znów można przyjemnie spędzić czas przed tv:D

użytkownik usunięty
ewelina09179200

:D Pokefani nigdy tego nie zrozumieją i faktycznie, lepiej dać im spokój. Inaczej mogą eksplodować ;)
Star Wars w tiwi... Fajnie :) Niestety (a może stety) nie posiadam kablówki/tv satelitarnej, zatem nie obejrzę. Ale na DVD cała saga jest :) Plus jakieś dodatki typu Bitwa o Endor, itp :) Musi wystarczyć :D

Mmm.... Pokefani:D hehehehe rzeczywiście, lepiej nie doprowadzać do eksplozji tego gatunku, może sam wymrze:D
Ja niestety nie posiadam sagi na DVD, więc na pewno nie przegapię takiej okazji by znów przeżywać Gwiezdne przygody:) tym bardziej, ze niedawno epizod I, II i III był w tvp 2 to jestem na bieżąco.Choć trzy starsze części bardziej przypadły mi do gustu niż te późniejsze.

użytkownik usunięty
ewelina09179200

Najdłużej opierałam się chyba Imperium. Wplątanie wątku romantycznego jakoś nie pasowało mi do Gwiezdnej Sagi :P Ale z czasem przestałam to zauważać i skupiłam się na samej historii i na Vaderze (mój ulubiony... eee... szary charakter - do końca czarnym nazwać go nie mogę).
Z Nowej Trylogii nie strawiłam Mrocznego Widma i Ataku Klonów - jestem zdecydowanie na NIE, chociaż to, co w MW słychać pod koniec napisów końcowych, za każdym razem wywołuje u mnie uśmiech :D
Dla mnie te dwie części (I i II) są cukierkowate, przekolorowane, sztuczne. Porównując je do, np. Powrotu Jedi, są pozbawione głębszego sensu, logiki. Zmarnowany potencjał, chociaż książki (I i II) bardzo poprawiają ten obraz :)

Ooo... widzę, że z Ciebie fanka SW :) Mnie wystarczy oglądnąć po kolei części w tv:D W Imperium podobał mi się wątek miłosny, urozmaica trochę relacje między postaciami... Vader - no tak, kultowy charakter:D choć w Zemście Sithów, przemiana Anakina ukazana została żałośnie... nie mogłam tego znieść! we wcześniejszych częściach sam moment gdy pojawia się Vader a w tle leci Imperial March wywołuje niesamowite uczucie:D
Za to Atak Klonów znudził mnie, wszystko jakby się przeciąga i nie wiem dlaczego ale dla mnie za dużo tam efektów specjalnych, może po prostu jestem bardziej przekonana do Starej Trylogii :D Niemniej jednak cała saga prezentuje się bardzo dobrze i nigdy w życiu nie nazwałabym tego chłamem:D

chudy1995

to siano nie chłam :D
jednym słowem żal :)

Diablicaaa

Bo Zmierzch jest cudowny a Robert De Niro według ciebie zasługuje na 1

ocenił(a) film na 10
Diablicaaa

diablico, jak we wcześniejszym temacie-jeden konstruktywny argument który nie brzmi "bo mi się nie podoba" i możemy porozmawiać nie obrażając cię nawet

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LastDay

o gustach sie nie dyskutuje

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LastDay

chodz do drugiej klasy technikum co ty możesz o mnie wiedziec??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
chudy1995

Wyjdź z życia kolego

użytkownik usunięty
chudy1995

Coś kolego widzę że nie oglądałeś, panie Chudy.

chudy1995

https://paczaizm.pl/lubisz-gwiezdne-wojny-co-to-gwiezdne-wojny-pulp-fiction/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones