PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 87 110
ocen
5,9 10 1 87110
4,5 48
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Właśnie wróciłem z pokazu przedpremierowego. Macie rację - może nie jest porywajacy, zaskakujący, trzymający w napięciu itp jak niektóre z poprzednich części ale ogląda się bardzo przyjemnie. Jest także zadowalające przeciętnego widza zakończenie oraz co można wysnuć - kilka przyszłych filmów z historiami osadzonymi w świecie SW. Ani razu podczas filmu się nie nudziłem, chociaż nie byłem też mocniej wzruszony scenariuszem. Obraz który miło się ogląda po tylu latach sagi. Niestety nigdy nikomu się nie dogodzi - jedni wyśmiewali tutaj już rok temu że będzie znowu przedłużanie sagi, jedni chcieli mocnego zakończenia. Dostaliśmy natomiast to. I ja to szanuje.

Konrad_Janczak

idz mi stad oplacony klakierze i naucz sie pisac po polsku

ocenił(a) film na 8
dubeltowa

Dobrze ze Tobie nikt nie placi za bycie debilem

Madness0086

czyli trafiony zatopiony, pozdro!

dubeltowa

Przez takich klakierów SW zeszło na psy.
Gdyby dostali porządnego kopa w tyłek 4 filmy temu,
to może by się opamiętali i zrobili coś porządnego.
A teraz już za późno:
GAME OVER
StarWars
GAME OVER.

ocenił(a) film na 8
Konrad_Janczak

Yup, też mi się podobało. Film trochę niżuje przez ekspresowe tempo i ważne sceny musza być pokazywne po łebkach przez co mniej ogarnięci widzowie mogą nie załapać o co chodzi i szukać wyimaginowanych "plot holes" ale jakbym miał się przyczepić to do jednej, dwóch scen które zostały rozwiązane fatalnie i oglądając je trudno nie odczuć zażenowania.

plasot_2

Tutaj do wszystkiego można się przyczepić bo to już nawet nie jest świat Star Wars, tak bardzo wszystko pozmieniali. To jest kompletny bałagan i tak naprawdę mało kogo obchodzi koniec tej jakże wspaniale zniszczonej trylogii.

ocenił(a) film na 8
Konrad_Janczak

Ja tez sie dobrze bawilem. Mam wrazenie, ze jakby powstalo nawet milion roznych ostatnich czesci, to i tak by sie ludziom nie dogodzilo. Pamietajmy, ze ten film ma bawic, dostarczac rozrywki, a niektorzy maja taki bol dupy, jakby im zniszczono cale zycie. Film ma wady, niedociagniecia, wszystko dzieje sie szybko, ale ma tez fajne, mroczne momenty i dla mnie, po jednym obejrzeniu poki co, jest najlepsza czescia trylogii. Pamietam, jak w latach 80-tych jaralem sie stara trylogia i jaram sie do dzis, mam tez swiadomosc, ze tamte filmy byly inne, pewnie tez bardziej dla mnie sentymentalne i zaden obraz SW im juz nie dorowna. Osobiscie, po obejrzeniu TLJ nie mialem ochoty ogladac tej czesci ponownie i mialem ogromne obawy, co do ostatniej czesci, ale po obejrzeniu TROS, mam chec isc do kina jeszcze raz, a to dobry znak:-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones