PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 87 082
oceny
5,9 10 1 87082
4,5 48
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

O ile poprzednie obrazu z kołkowym wyrazem twarzy Daisy i dzbanowy uśmiechem Boyega to była równia pochyła to tutaj zamiast po spadku wzrosty to skok do przepaści. Q ten film jest jednak adresowany dla … no w sumie nie wiem kogo. Jako fanka SW wychowana na SW po tysiąc razy oglądająca SW płaczę i rozpaczam. Disney a żeby cię !!!!

ocenił(a) film na 1
naomi_nomi

Widziałaś już?

ocenił(a) film na 2
Dosei

Jasne że nie. Pierwszy seans będzie około 19:00 czasu polskiego.

Szymon_Majchrzak

Są jeszcze pokazy przedpremierowe .

ocenił(a) film na 1
wort801

Dokładnie. Rozmawiałam z 2 osobami, które były wczoraj na pokazach prasowych. Także ja już wiem dużo. Ale nic nie powiem :)

Dosei

No to dobrze :) ja idę w sobotę niech moc będzie z tobą :)

ocenił(a) film na 1
wort801

I jak?

Dosei

Takie sobie szału nie ma i cała masa dziur fabularnych.

ocenił(a) film na 2
wort801

Łagodnie powiedziane

Rinzler

Wyczuwam w tobie nienawiść a pamiętaj młody Padawanie ze Strach jest ścieżką ku ciemnej stronie. Strach do gniewu prowadzi; gniew do nienawiści; nienawiść do cierpienia. Kiedy raz ciemna strona cie ogarnie to zawsze będzie rządzić twoim losem.
Odpuść tą nienawiść inaczej zmienisz się w twojego największego wroga jakim jest Disney.:)

ocenił(a) film na 2
wort801

Nienawiść ? Nienawiść już była. Teraz już tylko jest uśmiech i
śmiech. Bo śmiech to zdrowie. ''Smile and put on a happy face''.
Nie mam niestety aż tyle miliardów na koncie żeby zmienić się
w Disney. A poza tym wole hasło - ''May the Force be with you''
od hasła - ''The "Force is Female''

ocenił(a) film na 4
naomi_nomi

tak widziałam jestem załamana, to najgorsza trylogia SW ever. Boże Drogi czemu nie można było zatrudnić scenarzystów i reżysera z Rogue One jak wiadomo że to jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy obraz SW, a zatrudnia się takich partaczy jak Jar Jar Abrams. Smutny koniec, dawno nie czułam takiego rozczarowania. Poza tym te nowe postacie na czele z Rey kto je i gdzie wybierał, czy naprawdę Disney ma aż takie problemy z doborem aktorów ?! Powiem wam że jak dzisiaj wrócicie z kina bo dzisiaj jest oficjalny start to zwątpicie czy chcecie cokolwiek komentować. To chyba większe moje prywatne rozczarowanie niż po Obcym Przymierze które uważam za szczyt zmarnowania marki.

zapomniałam dopisać : filmweb pewnie wystawi rekomendacje w końcu ma reklamę na całą stronę ;)

ocenił(a) film na 1
naomi_nomi

ja nie ide bo wiem co i jak i jak mi powiedziano to zrezygnowałam

ocenił(a) film na 7
naomi_nomi

Hmmm hmmm hmmmm.Obcy Covenant akurat bardzo mi sie podobal ;] , ale Star Wars 7,8, i 9 pewnie i tak beda juz zawsze gniotami.

ocenił(a) film na 2
naomi_nomi

Tutaj nawet reżyser z Rogue One by nie pomógł, bowiem The Last Jedi zamknął pewne drogi swoimi sequelowi na tyle że ten nie mógł wyprostować pewnych kwestii fabularnych.

ocenił(a) film na 1
naomi_nomi

ten film można ocenić tak
dla fana SW 1/10
dla kogoś co nie widział SW a lubi SF 5/10
dla kogoś co nie widział SW a nie lubi SF 6/10
dzieci 8/10
tytuł powinien brzmieć Jaja w kosmosie

ocenił(a) film na 7
Dauer_3

No ciekawe... jestem fanem SW od dziecka (w tym i EU i Old Republic).. No i dziwnym zbiegiem dałem jednak 9

ocenił(a) film na 2
SickFuck777

A ja dam chyba 0/10. Mogę ? Mogę !

ocenił(a) film na 1
naomi_nomi

Uwielbiam logikę dzieci filmwebu: "Tragedia! Jestem załamana!" 4/10 - Ujdzie. Te opisy przy ocenie po coś są na filmweb.

ocenił(a) film na 2
jeloneq7

A ja uwielbiam logikę dzieci Disneya: ''Super film! Najlepszy epizod SW'' i potem leci ocena 8/10, 9/10 i absurdalne 10/10

ocenił(a) film na 2
naomi_nomi

Rozumiem że jesteś fanką i cierpisz po tym co zobaczyłaś ale uwierz mi rozpacz oraz łzy nie mają sensu. Nie warto ich wylewać na
to ''coś'', szkoda emocji. Jest tyle fajnych historii w starym kanonie, Expanded Universe, czyli tzw. ''Legendach'' których to być może
jeszcze nie znasz a które zapewniam będą stanowiły dla ciebie dobrą kontynuacje losów twoich ulubionych bohaterów, tyle historii,
że jest wyjście z sytuacji. Jest alternatywa. Nie trzeba rozpaczać od razu z powodu nieudanej nowej trylogii sequeli, można kupić albo wypożyczyć z bibliotekę książkę. Kupić komiks, zagrać w grę. Jest naprawdę masa sposobów i masa zamienników dla tego ''czegoś''

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones