PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 87 073
oceny
5,9 10 1 87073
4,5 48
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Recenzja

ocenił(a) film na 6

Byłem wczoraj na przedpremierze i po niezłym "Ostatnim Jedi" spodziewałem się czegoś co najmniej tak samo dobrego jeśli nie lepszego (w końcu to zakończenie trylogii).Niestety film okazał się mocno średni.Ja rozumiem że Kylo Ren to ma charyzmy i charakteru tyle co spłuczka w kiblu ale tym wskrzeszaniem trupa (co prawda bardzo mrocznego i charyzmatycznego jako postać ) trochę przegięli.O ile początek filmu i koniec był dość ciekawy i sporo się działo (choć muszę powiedzieć że końcowa bitwa mogła mieć więcej dramatyzmu i mieć większy rozmach ((już nawet w Łotrze jeden zrobili to lepiej)) tak środek wiał nudą.No i jeszcze spodziewałem się wyjaśnienia kim na przykład był Snoke?Albo Maz Katana?Po co wprowadzać nową postać murzynki skoro Fin podobno jest z Rose a w tej części zachowuje się jak by o nie zapomniał?Skąd rebelia ma tyle statków i ludzi skoro po 8 została marna garstka?Co tak naprawdę w nowej trylogii wnieśli nowi bohaterowie ( Fin,Rose albo Poe)?No i spodziewałem się że po śmierci tego "wskrzeszonego" który teraz jest głównym złym się okaże że w tej jaskini jest ktoś kto od początku skrycie kierował tym wszystkim.Ale żeby nie było że tylko narzekam to gra aktorska, efekty specjalne i oprawa muzyczno-"graficzna" jak zwykle stoi na najwyższym poziomie.Ogólnie najsłabsza część "najnowszej" trylogii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones