PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 87 082
oceny
5,9 10 1 87082
4,5 48
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

http://www.youtube.com/watch?v=-nkqVI0t7vc

ocenił(a) film na 7
wort801

2 ciekawe rzeczy. Pierwsza jest taka że to jest chyba myśliwiec Kylo Rena . A druga.. Ten myśliwiec W OGÓLE NIE STRZELA DO REY, przynajmniej na tym materiale ;)

Rozgdz

Może znowu połączą siły i Kylo chciał ją zabrać że sobą w efektywnym stylu :)

ocenił(a) film na 7
wort801

Szczerze mówiąc dokładnie tak to wygląda ^^. On leci prosto na nią i tuż nad ziemią więc raczej ją widzi (chyba że jakimś cudem dokładnie wiedziała którędy poleci) ale w ogóle nie atakuje.

wort801

Gwiezdne Wojny 9: Palpatine wraca w Rise of Skywalker! Imperator na Star Wars Celebration!
http://naekranie.pl/aktualnosci/gwiezdne-wojny-9-palpatine-wraca-w-rise-of-skywa lker-imperator-na-star-wars-celebration-1555095043

ocenił(a) film na 5
wort801

Tego to się chyba nikt nie spodziewał , a na pewno nie ja .
Ciekawe czy fizycznie czy duchowo ?

Pallando

No też jestem ciekawy :) oby tylko nie jako klon jak to było kiedyś w starym EU..

ocenił(a) film na 5
wort801

Duchowo też za bardzo by nie pasowało , w końcu Sith , może holokron , ewentualnie może jakieś starożytne rytuały sithów . No chyba że ten portal czasoprzestrzenny z rebelsów , ale to by było takie naciągane ... że raczej nie .

Pallando

No ale duchy sithów też były np Ragnos

ocenił(a) film na 5
wort801

Ale to legendy , a według kanonu ( pewien nie jestem ) chyba tylko Jedi który zjednoczył się z mocą może stać duchem mocy ( dlatego podobnież Lucas i Filoni zrezygnowali z obecności Revana w CW bo się kłóciło z koncepcją mocy wg Lucasa ) .

Pallando

Jeśli chodzi o nowy kanon czy Yoda w serialu Wojny Klonów nie widział przypadkiem ducha Bane ? jak mnie pamieć nie myli :)

ocenił(a) film na 5
wort801

Jak dobrze pamiętam był to test tych emanacji mocy , Yoda wtedy powiedział " prawdziwy nie jesteś " , to była iluzja .

Pallando

Aha no szkoda

ocenił(a) film na 5
wort801

Czyli , chyba holokron , albo znów zmienią kanon ;)

ocenił(a) film na 5
wort801

Zwiastun zachęcający , dosyć emocjonalny ( podobno miało nie być Lei ze względu na odejście Carrie Fisher ? ) ciekawe jak to się skończy .

Pallando

Miała być od dawno o tym mówili że Lei będzie w 9 cześci ..

ocenił(a) film na 5
wort801

Ja praktycznie prawie od roku się nie interesowałem , bo w sumie cisza była , ogólna że tak powiem :)
A na Bastion też nie wchodziłem , ale pamiętam że czytałem że nie zamierzają robić
Lei tak samo jak Tarkina w Rogue One .

Pallando

A to sorry wracam honor :)

ocenił(a) film na 5
wort801

Ale dobrze że się dowiedziałem i dobrze sie w sumie stało , jakby zakończyli historię Lei w napisach , to jednak brak tak ważnej postaci , doskwierał by , a jednocześnie , można powiedzieć będzie to hołd dla Carrie Fischer .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones