PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400843}

Gwiezdne wrota: Arka prawdy

Stargate: The Ark of Truth
7,0 9 181
ocen
7,0 10 1 9181
Gwiezdne wrota: Arka prawdy
powrót do forum filmu Gwiezdne wrota: Arka prawdy

...ponad to film sprawia wrażenie niedopracowanego i jakby... nie z tej epoki...

ocenił(a) film na 10
mourningrise

GDZIE TO OGLADAŁEŚ ?????? juz jest do " WYPOZYCZENIA" na necie ??


ocenił(a) film na 10
BrATeK

eeeeeeeeeeeee takie wersje wole poczekac na DVDRip-a ;PP ;D

mourningrise

Tiaaaa.... ogladales. Chyba w 1969 r :) A może masz wujka w Ameryce i jakos sie udalo??????
nie pisz wiecej takich bredni. Film jest direct-to-DVD i ma premiere 11 marca. Wiec nie mogles go widziec.
Pozdrawiam,
M

ocenił(a) film na 5
mhulboj

No i tutaj muszę Cie zmartwić, ponieważ oglądalem ten film i kazdy szczegół mogę Ci z niego opowiedzieć :). Jak chcesz, podaj na maila (mourningrise@poczta.fm) adres, to prześle Ci płytkę z filmem :). Internet jest wielki :D

mourningrise

Wiesz, nieukonczonych wersji (z niedokonczonymi efektami, bez tekstur i w kiepskiej rozdzielczosci - ponoc takie wlasnie sa do sciagniecia) z emula to jest multum. A takie mnie nie ineresuja. Zbyt dlugo jestem fanem serii zeby takie cos ogladac. Wedlug mnie nie da rady oceniac filmu nie widzac efektu koncowego.
dzieki za propozycje przeslania plyty z filmem, ale w tym wypadku nie skorzystam. nie bede glupio twierdzil ze mam same oryginalne plyty ale akurat w przypadku Stargate to jednak nie bede "zasmiecal" mojej mozolnie zbieranej kolecji "kopiami zapasowymi".
Pozdrawiam serdecznie,
M.

mhulboj

Hej :)

Właśnie takie wersje są dostępne w necie ale to nie oznacza ze nie można ich obejrzeć.
Jeśli byłbyś prawdziwym fanem tej serii to obejrzałbyś każda wersję...nie dałbyś rady wytrzymać :D Musze powiedzieć że nie jesteś fanem, jesteś raczej koneserem, gdyż tolerujesz tylko wysokiej jakości kopie filmów ;)\

Pozdrawiam

mourningrise

do autora wątku: nie zarzucaj filmowi "niedopracowania" oglądając wersje z netu, okrojone i z niedokończonymi scenami.

ocenił(a) film na 5
UmPeeL

Nie oglądałem wersji okrojonej czy niedokończonej. Nie będę się z Wami sprzeczał, sam wiem najlepiej jaką wersję filmu widziałem, ale możecie mi wierzyć lub nie - film jest średni.

mourningrise

ten film mam juz chyba miesiąc na dysku, i żałuje ,że trzymałem tak długo takiego gniota!!!!!! wielcy fani jednego wielkiego gó*na, co wy widzie w tym filmie? jestem miłośnikiem s-f ale takiego tandeciarstwa w ważdej minucie nie widziałem, ten film postawiłbym obok na jednej półce w dziale 'prawie s-f' obok power rangers....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones