PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273934}

Gwiezdny pył

Stardust
7,3 147 444
oceny
7,3 10 1 147444
6,7 23
oceny krytyków
Gwiezdny pył
powrót do forum filmu Gwiezdny pył

. Nie spodziewałem się tak dobrego filmu. Wspaniałe widowisko.

ocenił(a) film na 9
impaler1

Dokładnie tak samo. Totalne zaskoczenie. Fantastyczna baśń, MASA drobnostek które bawią do łez. De Niro negocjujący cenę za błyskawice LOL albo nieżywi bracia :)
Zdecydowanie mi pod pasował, 9/10 ode mnie także. Arcydzieło to to nie jest, ale zdecydowanie rewelacyjne kino przygodowe ze szczyptą magii.

ocenił(a) film na 8
Guliwer_2

A już jego (DeNiro) "drag queen"? Bajka! Tarzałem się po dywanie ze śmiechu!

ocenił(a) film na 9
geralt_z

Jedna z lepszych scen :)

A w ogóle nie zapominajcie o muzyce, która w tym filmie była przepiękna i urasta do rangi kolejnego bohatera :) Mój ulubiony kawałek to "Septimus" i a druga w kolejności jest oczywiście kankanowa "Walka piratów", czyli właśnie kawałek z DeNiro.

ocenił(a) film na 9
impaler1

Zgadzam się. Dokładnie moje odczucia ;) To jeden z tych filmów które czynią świat lepszym po obejrzeniu :)

impaler1

Obsada była rewelacyjnie dobrana, tak więc nawet przed obejrzeniem filmu nastawiona byłam bardzo pozytywnie i nie pomyliłam się! :-D
Masa humoru, wybitnie baśniowa oprawa, kostiumy - cudeńko! Aż miło było popatrzeć :-]

impaler1

zgadzam się film jest cudowny w każdym calu ;)

ocenił(a) film na 10
impaler1

Piękna baśń z dużą ilością humoru, a De Niro po prostu mnie powalił :)

ocenił(a) film na 7
impaler1

Chyba przy żadnym filmie się tak autentycznie dobrze nie bawiłam jak przy tym. Humor na dobrym poziomie, wizualnie wszystko pięknie, muzyka odpowiednia... Może przesłanie typowe dla fantasy, ale "Gwiezdnego pyłu" nie oglądałam dla głębokich przemyśleń, lecz aby nasycić się klimatem, obrazami oraz zobaczyć powieść Gaimana w wersji filmowej.

ocenił(a) film na 9
Perenelle

Kilka razy ryknąłem szczerym śmiechem! Film jest bardzo dopracowany, każdy szczegół jest na swoim miejscu. Miło spędzony czas. Zapada w pamięć.

ocenił(a) film na 9
Perenelle

Bardzo mi się podobało, że miejsca w których miało być śmiesznie, były niejako oddzielone od miejsc w których miało być romantycznie, i na obu tych poziomach film funkcjonował bardzo dobrze. Nastrój sceny podkreślało też "lśnienie" bohaterki dodając niespotykanego, oryginalnego waloru. Ten reżyser jest geniuszem.

ocenił(a) film na 9
impaler1

Naprawdę wspaniały film. Takie proste coś, parodia baśni, a wciąga lepiej niż augustowskie bagna.

impaler1

Mnie też film się podobał ale nie pasowała mi ludzka postać gwiazdy, uważam, że powinna być zdecydowanie ładniejsza.

ocenił(a) film na 7
impaler1

To prawda ja również nie spodziewałem się takiego dobrego filmu, ale dobrze że zaskoczył mnie pozytywnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones