PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252644}

Hałas

Noise
6,0 1 445
ocen
6,0 10 1 1445
Hałas
powrót do forum filmu Hałas

nudny

ocenił(a) film na 6

nudny film nic specjalnego sie w nim nie dzieje:/ 6/10

ocenił(a) film na 5
brylsoon

Jak nudny, to dlaczego aż tak wysoko go oceniłeś?

ocenił(a) film na 6
Beznickowy

6 to twoim zdaniem wysoko ?!? ha skala jest do 10 przypomne:] dostał 6 za fabułe bo był korwa o czymś!

ocenił(a) film na 3
brylsoon

hisoria bohatera, który walczy z alarmami samochodowymi...fakt, oryginalne , ale zastanawialiście się dlaczego nikt wczesniej nie zrobił o tym filmu? No właśnie. Nie obejrzałam całego bo nie chciałam marnować wieczoru, ale te pierwsze 20 min (ktore ciągneło się jak 2 godziny) mi wystarczy. 4/10

ocenił(a) film na 6
brylsoon

nie wiem czy zauwazyles ale gwiazdki sa podpisane....a 6 oznacza "niezły" wiec no coz...a co do filmu to jeszcze nie ogladalem ale mam zamiar obejrzec bo jesli nic w nim sie nie dzieje to znaczy ze bedzie swietny

ocenił(a) film na 8
brylsoon

Nudny...?
Jest to jeden z nielicznych filmów, na których moja żona nie zasnęła. A to o czymś świadczy. Film był interesujący. Nawet bardzo.
Niestety jesteśmy przyzwyczajeni do wartkiej akcji, pościgów policyjnych, wybuchów itp. Akcja była bardzo statyczna, spokojna, ale nie mogę powiedzieć, że film jest NUDNY.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
brylsoon

Może nie jakiś bardzo nudny - widywałem nudniejsze jednakowoż widać, że robili go na siłę.
Po co sceny łóżkowe? Po to by wypełnić te półtorej godziny.
Jednak film o czymś za to 5/10.

ocenił(a) film na 4
xardas17

Dokładnie, niektóre sceny były zbędne. Moim zdaniem - film nie wykorzystuje olbrzymiego potencjału do zrobienia super komedii. Ciekawy i oryginalny pomysł niestety mocno spieprzony przez twórców filmu.
Jednak widziałem dziesiątki nudniejszych filmów (jak również ciekawszych). Szybko o tym filmie zapomnę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones