PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774950}

Fullmetal Alchemist

Hagane no Renkinjutsushi
4,8 4 069
ocen
4,8 10 1 4069
Hagane no Renkinjutsushi
powrót do forum filmu Hagane no Renkinjutsushi

Nie warto

ocenił(a) film na 3

Wg. mnie jedyne co można w nim pochwalić to część efektów specjalnych. Al zrobiony bardzo fajnie, chimera z Niny i Alexandra również. Gra aktorska dramatyczna. Aktorzy próbowali odtworzyć zachowanie i ruchy postaci, co w produkcjach tego typu jest okropne. Winry zachowuje się jak opóźniona w rozwoju... Fabuła poprowadzona w zupełnie niezrozumiały dla mnie sposób.

ocenił(a) film na 3
pawlak88

Zgadzam się równie dobrze nie trzeba było nakręcać filmu bo takie produkcje zawsze odbiegają od oryginału.

pawlak88

Zgadzam się. Jeżeli kręcą film fabularny to powinni grać jak w filmie przystalo na aktora a nie odwzorowywac gre z anime, gdzie najczęściej postacie są przerysowane i zachowują sie śmiesznie( co w anime mi nie przeszkadza) ale juz jak aktor tak gra to nie da się tego oglądać, i faktycznie wychodzi tak jakby Winry była opóźniona w rozwoju.

ocenił(a) film na 2
TeMarii

Zauważyłem podczas oglądania filmu, że o ile zachodni aktorzy umieją grać twarzą i słabo im wychodzi oddawanie uczuć głosem/dubbingiem, o tyle wschodni aktorzy mają odwrotnie - słaba mimika twarzy i szeroki zakres emocji w głosie. Jedynym aktorem, który według mnie sobie radził był Ryosuke Yamada (Edward). Reszta aktorów wyglądała na amatorów. Nic na to nie poradzimy. Po prostu inna kultura. Japończycy są dobrzy w animacji i głosie, Hollywood w filmach z aktorami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones