PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6008}
7,4 13 245
ocen
7,4 10 1 13245
7,0 7
ocen krytyków
Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy
powrót do forum filmu Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy

Świetny

ocenił(a) film na 10

Polecam każdemu !!! Pamiętam że po raz pierwszy oglądałam ten film mając 11 albo 12 lat i od razu sie w nim zakochałam. jeden z moich ulubionych filmów który mogłabym oglądać non stop. szkoda tylko że teraz już takich nie kręcą... :(

wiolamic

Fronczewski jak był młody to był takim amantem że niech się schowa jakiś Brad Pitt albo inny Depp. Miał w sobie jakąś tajemnicę, powagę, klasę, tylko się zakochać. Jako Szpicbródka świetny, jako Szlangbaum także, teraz jest starszy ale też fajny. A jego skecz "Awas" zrobiony razem z Pszoniakiem to dopiero majstersztyk.

ocenił(a) film na 8
wiolamic

Fil m naprawdę świetny!!! Tak - teraz już takich nie robią , a szkoda. Ten klimat lat 30-tych...mmm super ;)

użytkownik usunięty
wiolamic

Całkiem fajnie się go oglądało (na Kino Polska puścili go ze trzy razy w tym roku), ale jedna rzecz, która mnie w nim irytowała to te durne tańce. A w zasadzie ich ilość. Trochę przesadzili.

ocenił(a) film na 8

przecież cały ten film jest musicalem , o to tu chyba chodzi żeby jak najwięcej przekazać muzyką i tańcem ;)

ocenił(a) film na 8
wiolamic

Film jest rewelacyjny, wspaniałe role Piotra Fronczewskiegi i Gabrieli Kownackiej. Bardzo lubię ten film i mimo, że ogladałam go już parę razy to chętnie obejrzę znowu.

wiolamic

Zgadzam sie całkowicie , film jest super, muzyka świetna. Też oglądałam go kiedyś w telewizji, dawno temu. Nie starzeje się.

ocenił(a) film na 8
wiolamic

Tak samo zakochałam się w tym filmie w dzieciństwie i tak mi zostało :) naprawdę jest taki ładnym wspomnieniem ten film, dotąd jak tylko się natknę w telewizji, a czasem go jeszcze puszczają, to wzrok odczepić nie mogę. Para Fronczewski- Kownacka naprawdę cudowna i do tej pory pamiętam ją spiewającą mu przy fortepianie tego walczyka, że wszystko by oddała, żeby z nim być. Jeszcze ^0- letnia ponad Kownacka, która robi salto, śpiewa o roztańczonych nogach- genialna naprawdę. Świetny film, komedia, romans, musical, no uwielbiać będę mimo wszystko :):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones