PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838819}

Halloween zabija

Halloween Kills
4,9 10 089
ocen
4,9 10 1 10089
4,2 17
ocen krytyków
Halloween zabija
powrót do forum filmu Halloween zabija

Jestem usatysfakcjonowany
(w końcu)

ocenił(a) film na 8
michael_krytyk

Jest lepiej niż w wersji z 2018 roku?

ocenił(a) film na 3
punisher822_filmweb

Nie...poprzednia część o niebo lepiej!

ocenił(a) film na 8
lukasz25011990

A powiedz mi jakoś to wyjaśnili ze w tak wielkim pożarze jaki był w tamtym domie pułapce Myersowi spaliła się maska i ten uniform mechanika?

ocenił(a) film na 3
punisher822_filmweb

Niestety nic nie wyjaśnili:/ Ogólnie lubię filmy serii: halloween ale tutaj po prostu zrobili skok na kasę eh

ocenił(a) film na 8
lukasz25011990

Czyli wyłazi z tego 500 stopniowego pożaru i cały czas zabija w tym samym stroju i masce?

punisher822_filmweb

Uratowali go strażacy

punisher822_filmweb

Uratowali go strażacy

ocenił(a) film na 8
DariuszDariusz11

Ale ja uważnie ze 2 razy oglądałem H2018 i tam na końcu filmu J.L.Curtis wpuściła w pułapkę Myersa pojawiły się te wszystkie kraty zabezpieczenia i naokoło gaz się ulatnial i juz wtedy było go widać jak płonie cały i to ostro. Moje pytanie brzmi czy zanim strażacy się pojawili jego uniform i maska były spalone a on znalazł gdzieś nowe ciuchy i maskę?

punisher822_filmweb

Nawet na plakacie widać że ma mocno przypaloną maskę, ogólnie Michał po złapaniu w pułapkę jest mocno że tak powiem zużyty.

lukasz25011990

Jak nie wyjaśnili jak wyjaśnili

DariuszDariusz11

Michael nigdy nie umrze bo to czyste zło które zawsze powróci

jones1_2

Dokładnie
On już dawno stał się kimś więcej niż mordercą. Jest symbolem zła, demonem jak Freddy, zombie jak Jason, po prostu śmiercionośną legendą

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

Widać że uważnie oglądacie :P Na początku jest scena gdy strażak wpada przez podłogę i po chwili zostaje zabity przez Michaela który wychodzi z " Szafy " na broń która była w piwnicy ( Ta z której pod koniec Halloween z 2018 kobiety wyciągają broń do obrony ). Michael wszedł tam i zamknął za sobą spuszczaną kratę i to najwidoczniej wystarczyło żeby się nie spalił.

punisher822_filmweb

Oj tak
I to sporo lepszą od tej nudnawej bzdurki. Już nawet wersje Roba Zombie były ciut lepsze.
A w tegorocznej wersji przynajmniej klimat nie zawodzi. Jest rozwałka, humor i mityczny, nieśmiertelny(lub po prostu w czepku urodzony) psychol Mickey

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones