PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838819}

Halloween zabija

Halloween Kills
4,9 10 091
ocen
4,9 10 1 10091
4,2 17
ocen krytyków
Halloween zabija
powrót do forum filmu Halloween zabija

coraz wiecej starej obsady sie pojawi yea czekam jak cholera :)

ocenił(a) film na 7
floster79

Niestety twórca ten sam, co tej części z zeszłego roku, więc według mnie będzie lipa.
Znowu uzbrojona po zęby Laurie będzie biegać za Michaelem, żeby mu pokazać, gdzie raki zimują ;) meh

ZiD0

mi sie wydaje, ze wlasnie w tej czesci michael da wszystkim popalic, mi sie tam podoba ale kazdy lubi co lubi

ocenił(a) film na 7
floster79

Szkoda, że przełożyli aż o rok. Teaser tylko apetytu narobił. Ciekawe co wykombinują w kwestii wydostania się Myersa z pułapki w piwnicy. Chociaż poprzedni teaser z wakacji sugerował szybkie przybycie służb ratunkowych.

dead_fw

Szkoda szkoda, ja czekam z niecierpliwościa, sam jestem ciekaw ja to się potoczy dalej

ocenił(a) film na 7
floster79

Szczególnie, że od początku planowano trylogię.

dead_fw

Wnioskując z teaserów, Michael zabija strażaków którzy przybyli na miejsce i po prostu stamtąd spada.

ocenił(a) film na 7
Star_Man

Koleś nie do zdarcia.

dead_fw

Jak na razie chyba nie bardzo mu pasuje umieranie

ocenił(a) film na 7
Star_Man

Przynajmniej do "Halloween Ends" :)

ocenił(a) film na 7
dead_fw

Na koniec w końcu mówią że to nie sam Meyers zabija,tylko święto HALLOWEEN.On jest jakby duchem tego święta.Tak samo jak święty Mikołaj w Mikołajki 6 grudnia.On jest niezniszczalny,to tak jakby chciało się zabić samo święto Halloween,żeby znikło na zawsze.Tego się po prostu nie da zrobić ;)

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Nieważne. Chodi o fight z Jamie Lie. I tyle.

floster79

Trzeba oglądnąć koniecznie ten horror! Obejrzymy go szybko!

ocenił(a) film na 6
floster79

Sprzątnąłby w końcu te rodzinkę z Laurie na czele i będzie dobry film ;) tylko tak z przytupem, niech ją przepołowi w pół, niech fani dostaną ścisku zwieraczy jak ja przy finale GoT.

Clint_Eastwood_23

oo i to by byl dobry motyw, w trzeciej czesci nowej trylogii, michael wszystkich zabija i znika, podoba mi sie twoja koncepcja :)

ocenił(a) film na 8
floster79

Dobre by było jakby właśnie zabil wszystkich i na nowe miasteczko by się przerzucił

Randomowy_Diss

hym to juz by sie moglo nie przyjac, ale kto wie, z reszta zobaczymy

ocenił(a) film na 8
floster79

Chyba że w tym nowym miasteczku by ktoś był z rodziny Laurie

Randomowy_Diss

znaczy wiesz przez wszystkie czesci serii lorie zawsze sie udaje, ja to bym tu zrobil twist, michael wszystkich kladzie i znika, ewentualnie by sie mogl na koniec pojawic ktos, jak piszesz z dalszej rodziny i koniec

ocenił(a) film na 8
floster79

No to by było dobre na prawdę dobre.... Myślę że tego by chcieli fani Halloween ( W tym ja )

użytkownik usunięty
floster79

15 października film będzie już w sieci, bo trafia na zagraniczne VOD.

Poczekam na kino

ocenił(a) film na 7
floster79

Tylko kino!
Halloween 2018 na dużym ekranie, to było coś wspaniałego.
Jedno z moich najlepszych kinowych przeżyć ostatnich kilku lat (zaraz obok oryginalnego Blade Runnera, Szczęk, Apocalypse Now, Youth, It Follows czy One Flew Over The Cuckoo's Nest, które miałem szczęście zobaczyć w kinie dzięki Nowym Horyzontom).
Jestem starsznie napalony na Halloween Kills.
Ostatnio widziałem w kinie pierwszy zwiastun, i wyglądał bardzo obiecująco!
Najnowszego nie oglądam, czekam na premierę :)
Pozdrawiam

Poczekam na kino




Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones