PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744328}
5,8 25 309
ocen
5,8 10 1 25309
6,2 24
oceny krytyków
Halloween
powrót do forum filmu Halloween

Potwierdzone info. Ciekaw jestem co z tego wyjdzie. Można założyć że nowy film będzie kontynuacją "H20". "Halloween 40lat później"?

ocenił(a) film na 7
MikeyS

Ostatnią częścią oryginalnej serii było "Halloween Resurection" 2002 i w niej pojawiła się też postać Laurie Strode, która zginęła.
Ciekawe jak to wytłumaczą. Być może anulują wydarzenia z 8 i film będzie jak napisałeś kontynuacją 7 części "H20".

returner

"Ressurection" był tak zły że spokojnie mogą go zignorować. Mnie natomiast ogromnie zaskoczyło że Curtis się w to zaangażowała. Tymbardziej ze będzie grała główną rolę a kilka lat temu zapewniała ze Laurie jest już martwa i nie ma mowy o powrocie. Mogli to skończyć na "H20"

returner

Dodam jeszcze że Curtis zgodziła się na udział w "Ressurection" tylko pod warunkiem że jej bohaterka zostanie zabita.

MikeyS

Mogli ale nie skończyli niestety.
Mogliby ją wyleczyć z ran zadanych przez Michaela jak i po upadku z drzewa w Ressurrection (teraz przecież medycyna jest na wysokim poziomie ;) ) .
Mimo że najsłabsza część sagi to i tak wg mnie istnieją Helloweeny tylko z J. L. C. , prócz tych Roba Zombiego, które są zupełnie czymś innym.

pozdrawiam

MikeyS

Nope. Według dotychczasowych informacji film będzie bezpośrednią kontynuacją cz. II z 1981, wszystko późniejsze oleją. I dobrze, bo poza wspomnianym przez Ciebie H20 cała reszta serii ssała mniej lub bardziej. Poniżej link z fajnym zestawieniem co zostało potwierdzone jak dotąd.
http://whatculture.com/film/halloween-2018-everything-we-know-so-far

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones