PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6019}
7,3 11 133
oceny
7,3 10 1 11133
7,4 8
ocen krytyków
Hamlet
powrót do forum filmu Hamlet

z lekturami szkolnymi, a tym bardziej z omawianiem tego w szkole,. Może w końcu jeba|\|y MEN wziął by się za wprowadzenie innych lektur do czytania przez uczniów? Popierdolo|\|e "Dziady", czy inne "Koziołki Matołki", może by przestały istnieć w spisie lektur szkolnych?
JAK JA NE CIERPIĘ SZKOŁY!!!!

sztekrokabloprondojeb

człowieku, czego Ty chcesz od Mickiewicza? Makuszyński, jeśli dobrze kojarzę (nie omawiałam tego w szkole, więc nie wiem na pewno:D) obowiązuje w pierwszych latach szkoły podstawowej, a wtedy trudno, żeby dzieci rozumiały w tym wieku wznioślejsze lektury, prawda? sama skończyłam rok temu LO, teraz studiuję i wiem, że niektóre pozycje w spisie nie są zbyt ciekawe i wciągające, jednakowoż można znaleźć wśród nich prawdziwe perły! "Dziady", o których z taką pogarda piszesz, są genialnym dramatem, dowodem geniuszu literackiego twórcy. Proponuję, żebyś raz jeszcze wziął je do ręki (zakładam, że wgl je przeczytałeś, nie zaś przejrzałeś streszczenie z Grega) i, z łaski swojej, w skupieniu przeczytaj Wielką Improwizację Konrada, dobrze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones