PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556191}
8,1 1 783
oceny
8,1 10 1 1783
Hamlet
powrót do forum filmu Hamlet

Witajcie! Chciałabym dowiedzieć się, czy można gdzieś obejrzeć "Hamleta" w necie. Jeżeli są
dostępne 2 cześci interesuje mnie 2 bo pierwszą mam :) Z góry dziękuję :)

ocenił(a) film na 9
violencia

ja ściągnęłam sobie przez torrenty . Oczywiście bez polskich napisów , bo nigdzie nie ma . A w internecie też nie ma ;/

ocenił(a) film na 10
ewa0206

Ja mam obie części z polskimi napisami, w razie potrzeby jestem w stanie wysłać :)

Stukustuk

To jeśli to nie problem to ja bym prosiła o wysłanie na adres hipokrab@gmail.com. Z góry dziękuję :)

ocenił(a) film na 10
Stukustuk

O to ja tez bylbym wdzieczny. M.golawsky@ i po małpa gmail i dalej com

ocenił(a) film na 8
Stukustuk

byłabym turbowdzięczna, niestety nie mogę wysłać Ci PW, dlatego uderzam w ten sposób: pohlpaulina@gmail.com. Dzięki z góry ;)

Stukustuk

O jeju 0.0 Byłabym Ci ogromnie wdzięczna, gdybyś mogła mi przesłać te dwie częśći jeśli to nie problem oczywiście :)) izabelabiryłko@gmail.com
Z góry wielkie dzięki!

ocenił(a) film na 10
Potterkowa

Mam jakiś problem z tym adresem mailowym. Nie może mi dostarczyć wiadomości (ani po wklejeniu dokładnego maila, ani po usunięciu ł i wstawieniu l), mogłabyś zweryfikować jeszcze raz ten adres?

Stukustuk

Jeju..To może Ci podam drugi adres :). Jeśli ten nie wypali to chyba mam problem z pocztą. No ale nic, spróbujmy.
kreatywnyduet@gmail.com

ocenił(a) film na 10
Potterkowa

Chyba się udało :)

Stukustuk

ojejojej, ja też mogłabym prosić? tak bardzo pragnę zobaczyć! p.bujakowska@gmail.com dziękuję z góry ogromnie! :)

ocenił(a) film na 9
Stukustuk

mogłabym też prosić? asieu@ vp.pl :)

ocenił(a) film na 10
aSku_filmaniak

Masz może adres na gmailu? Będzie o wiele łatwiej wysłać.

ocenił(a) film na 9
Stukustuk

everyday.i.am.voldemort@gmail.com

Stukustuk

Jest szansa ciągle dostać? marcelnik@gmail.com

Stukustuk

jeśli byłaby możliwość to ja też chętnie bym zobaczyła :) mmkdan@interia.pl z góry dzięki!

Stukustuk

Oh. Mogę też dostać? Proszę! (potrzebne do prezentacji maturalnej haha) ioangeen@gmail.com

ocenił(a) film na 10
ioangfly

wysłane. ;) cieszę się, że mogę pośrednio pomóc w prezentacji maturalnej! :D

DO POZOSTAŁYCH CHĘTNYCH: proszę o adresy mailowe Gmail, bo wysyłam plik przez udostępnianie na Dysku Google, plik jest zbyt duży, żeby wysłać go załącznikiem. :)

Stukustuk

mogę prosić? :)

tiejcz @ gmail. com

(porobiłam spacje, bo mi piszę, że nie mogę wkleić linku o_O

ocenił(a) film na 10
Stukustuk

Jeśli jeszcze wysyłasz i jeśli to nie kłopot, to chciałabym Cię prosić o ten film. Szukałam, ale nie znalazłam, dlatego piszę do Ciebie już w desperacji, wybacz. Makbeta z tej serii mam, Hamleta z napisami zdobyć nie sposób (a oglądanie z lektorem mija się z celem).
Z góry dziękuję. glorfindelmelda@gmail.com

Stukustuk

Jeśli nadal jest możliwość wysłania, byłabym ogromnie wdzięczna.
Z góry dziękuję. :) aretsa23@gmail.com

Stukustuk

Jeśli też mogłabym prosić - clarie.weasley@gmail. com :) Z góry dziękuję :)

Stukustuk

Ja również bardzo chętnie obejrzę, podaję mail: gacikowy@gmail.com Dziękuję :)

Stukustuk

Również bardzo prosiłabym o wysłanie Hamleta:) guska1313@gmail.com z góry dziękuje:)

ocenił(a) film na 10
Stukustuk

Też chętnie obejrzę bez książki w ręku :)
a.rudzinska.wozniak@gmail.com
może być przez dysk google, też mam zainstalowany :)

ocenił(a) film na 10
Stukustuk

dziękuję bardzo :)

ocenił(a) film na 8
Stukustuk

Jak jest taka możliwość jeszcze to też bym prosiła :) olciaszczep@gmail.com

ocenił(a) film na 8
Stukustuk

Bardzo dziękuję :D

Stukustuk

Jeśli to nie klopot, ja również bym prosila o przeslanie mi tego :D e-mail: menaliee13@gmail. Com (usun tylko spcje)

Stukustuk

Jeśli też mogłabym prosić - bogumkuk@gmail. com :) Z góry dziękuję

ocenił(a) film na 10
Stukustuk

Hej, czy jest jeszcze możliwość dostania tego filmu? Byłabym bardzo wdzięczna :) Mój adres ---> pascipasci@gmail.com z góry dziękuję :)

ocenił(a) film na 8
Stukustuk

jeśli to nie problem to też była bym wdzięczna za wysłanie filmu :D krabpustelnik@gmail.com :P

Stukustuk

Hej, czy istnieje jeszcze możliwość wysłania filmu? Jeśli to nie problem to mój adres - sechmet.k@gmail.com. Z góry dzięki ;)

Stukustuk

wiem, że od Twojej pierwszej propozycji przesłania minęło już dużo czasu, ale jakbyś jeszcze mogła udostępnić film i mnie to wyściskałabym Cię wirtualnie z całej siły ;) mój adres: ivlo.b.0809.11@gmail.com
z góry dziękuję!

Stukustuk

Uratujesz mi tym życie :) cnc.agnes@gmail. com (bez spacji przed com)

Stukustuk

Hej, gdybyś mogła mi go udostępnić, pomógł by mi w pracy ;)
meinlagier@gmail,com

Stukustuk

Witam,
jeżeli nadal masz możliwość wysłać to bardzo bym prosiła :)
jatocyjanek@gmail.com
Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie! :)

Stukustuk

Przyłączam się do próśb o wysłanie :) mail: ksymena. koszal 533 @ gmail. com (też ze spacjami, bo nie chciało wysłać)

Stukustuk

Także bardzo prosiłabym o wysłanie : agaradara59@gmail.com

Stukustuk

O ja też... madd19@gazeta.pl

ocenił(a) film na 10
madd19

tak jak pisałam, proszę o adresy na gmail.com, ponieważ pliki tej wielkości da się wysłać tylko poprzez Dysk Google.

Stukustuk

Akurat gazeta.pl jest połączona z gmailem i ma jego wygląd i wszystkie funkcje, więc bez problemu działa dysk google (którym sama wysyłam do osób z gmaila). Tylko domena się różni.

ocenił(a) film na 10
Stukustuk

To ja też poproszę: irethie@gmail.com

Stukustuk

zaglądasz tu jeszcze? jeśli tak, to błagam, wyślij: shallacatop@gmail.com :D

ocenił(a) film na 10
Stukustuk

Nadal aktualne?

Stukustuk

Hej, wiem, że piszę z naprawdę, naprawdę dalekiej przyszłości, ale czy byłaby jeszcze możliwość dostania tego linka? To byłaby moje pierwsze spotkanie z "Hamletem", jednak widząc oceny i Tennanta w obsadzie, myślę, że nie będę zwiedziona.
Mój e-mail: aniaharasim1c@gmail.com
Z góry dziękuję ❤

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mrok_Filmowy

Też błagam o wysłanie filmu: smellslikeroses1616@gmail. com (usunąć spację)
Byłabym bardzo wdzięczna.

Stukustuk

mogłabym również prosić o wysłanie filmiku? gonersera@gmail.com

kavanagh

@Stukstuk , jeżeli jeszcze jakimś cudem to zobaczysz, to byłabym ogromnie wdzięczna za przesłanie również do mnie (:
ginag45@gmail.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones