PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 094
oceny
6,7 10 1 78094
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

5/10

ocenił(a) film na 5

Kolejny spin-off z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Ta odsłona wrzuca na ruszt osobę Hana Solo, (pobocznie też Chewiego). Dzięki filmowi dowiadujemy się skąd pochodzi, jakie wydarzenia doprowadziły do jego "przemytniczej" kariery i jak wszedł w posiadanie Sokoła Millennium.

Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja (1977) - 6/10
Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje (1980) - 7/10
Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi (1983) - 8/10
Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo (1999) - 4/10
Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów (2002) - 9/10
Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów (2005) - 5/10
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (2015) - 6/10
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie (2016) - 6/10
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi (2017) - 4/10
Han Solo: Gwiezdne wojny - historie (2018) - 5/10

W mojej opinii historia Hana Solo mieści się w pierwszej trójce najgorszych filmów świata przedstawionego. Mamy fajną obsadę, która udźwignęłaby ten ciężar, ale za dużo było Star Warsów w ostatnich latach i nie da się po prostu odeprzeć myśli, że to zrobiła się już po prostu poprawna politycznie maszynka do produkowania pieniędzy. Po drugie (i najważniejsze), o ile tytuł wskazuje na inną postać rzeczy to po seansie nie uda wam się pozbyć wrażenia, że główny bohater jest najmniej interesującą postacią filmu. Scenariusz niezbyt zaskakujący, ale technicznie w porządku, całokształt CGI jak zwykle adekwatny do dzisiejszych czasów, muzyka tak samo, o obsadzie już wspomniałem... No ogółem to będzie 5/10 - nie wyobrażam sobie innej oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones