PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 043
oceny
6,7 10 1 78043
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Aktor

ocenił(a) film na 6

Szukałem długo i znalazłem w końcu jedynego aktora który może zagrać Hana Solo, innej opcji nie widzę, albo ten koleś albo będzie dno, wodorosty i dwa metry mułu. Co myślicie o tym kandydacie?

http://www.filmweb.pl/person/Harrison.Ford

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Bo jej nie wystawiłem, tak jak już pisałem.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

wiem o tym . . Więc w skali od 1 do 10 to jak oceniasz film o solo ?

ocenił(a) film na 5
Gokussb

W tym momencie bym gdzieś takie 7 dał. Czasami jednak po kolejnym obejrzeniu ta ocena się u mnie zmienia.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

ok rób jak uważasz do tego filmu . Ja wstawiłem 10 i tak już zostanie i sie to u mnie NIE zmieni .

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Podejrzewam, że jakbyś już nie pisał, że płacze przez brak Forda itp. to on by czegoś takiego nie stwierdził, a tak, jak miał ci nie odpisać, jak ciągle go wskazywałeś? ''

Tak to nie działa żeby w necie sie tłumaczyć przed kimś ,więc wszelkie typu uwagi zachowaj dla siebie .

ocenił(a) film na 10
Rivaine

sam zobacz Machu filmweb na nowo sie do mnie przypiął broniąc tych innych zamiast skupić sie na sobie .

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

A na dowód że fani chcą zobaczyć film o obi wanie kenobim , po zemscie sithów zobacz to
https://www.youtube.com/watch?v=cVFLCjyUKXI

ocenił(a) film na 1
Gokussb

taki film o obi wanie z chęcią bym obejrzał, te pomysł o których mówią ci dwoje są jak najbardziej na tak, pomysł z młodym anakinem super z maul też ok

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''taki film o obi wanie z chęcią bym obejrzał ''
Ja też bym z chęcią obejrzał ten film o obi wanie , ale nie wiadomo czy taki film wogóle sie urzeczywistni skoro film o hanie solo sie NIE przyjął . Dla mnie ten film jest udany równie co łotr 1 .

''pomysł z młodym anakinem super z maul też ok ''
Szanse na te filmy też sie ujawniły są chyba też minimalne skoro film o hanie solo sie nie przyjął

''te pomysł o których mówią ci dwoje ''
Dałem ci dowód że jednak fani chcą film o obiwanie zobaczyć .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

moc, jedi, sith. dla tego taki film może być oczekiwany przez fanów , oby tylko scenariusz nie był płytki,bo wtedy kaplica

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''moc, jedi, sith. dla tego taki film może być oczekiwany przez fanów ''
I naprawdę myślisz że Disney zamiast robić po swojemu to zacznie w tym kierunku fanów słuchać ?? . Przecież fanom nic wogole do tego jest

''oby tylko scenariusz nie był płytki,bo wtedy kaplica ''
Ponawiam pytanie widziałeś łotr 1 ?? .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Oglądałem, lepszy od solo, na razie najlepszy, ale tylko dla tego że pozostałe z serii są na słabym poziomie

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''Oglądałem, lepszy od solo ''
Łotr 1 przecież od solo jest starszy i został lepiej przez fanów przyjęty .

''na razie najlepszy, ale tylko dla tego że pozostałe z serii są na słabym poziomie ''

Cóż ok .Dla mnie jednak łotr 1 i han solo dwa wyjątki z disnejowskich sw .

ocenił(a) film na 6
Machu_filmweb

Obaczj ile nowych kont założył bo stare spadło z rowerka.

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Mnie atakował już z około pięciu ,ostatnio podawał się za syna goku, chwila spokoju i znów wrócił z dwoma nowymi.

ocenił(a) film na 6
Machu_filmweb

Mnie z 5-6, tak to jest, atak, potem spamuje, zgłosisz, zbanują mu 2-3 konta a po kilku tygodniach odnowa.

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Trzeba dalej go zgłaszać. Dla przykładu.

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Jak sobie wyobrażasz moje bardziej sprecyzowane argumenty na obronę filmu o solo ??? Dla mnie twoje negatywne argumenty nie są precyzowane

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

To ten sam aktor jakbyś nie wiedział

ocenił(a) film na 6
DBSGoten

Znowu nowe konto to ci się nigdy nie znudzi, Goku?

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Wogóle nie jest to dla mnie nudne . Jeśli na serio ty i Machu filmweb czujecie sie prze zemnie nękani, to oznacza że nie jesteście dorosłymi tylko dziećmi z podstawówki .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Gokusayiannormal

Ty masz dobry nick w nowym koncie (goku-anormal) hehe pasuje jak ulał

ocenił(a) film na 6
Gokusayiannormal

Wow wczoraj poleciało zgłoszenie, dziś nowe konto, jesteś niesamowity.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Nie uważasz to za głupie by robić zgłoszenia , na mnie tylko dlatego że ma opinia różni sie od twojej i twego kolegi ?? Jeżeli to drugie to nic dziwnego że macie obaj dziecy pogląd na świat ,dobraliście sie ze sobą jak Tom I Jerry

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Gokusayiannormal

Zkoro zgłaszam i administracja z tobą coś robi to znaczy że mam racje i dostajesz bany na te multi konta.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

admini będą musieli sie tłumaczyć przed komisją do spraw finansowych

Gokusayiannormal

?? komisja do spraw finansowych?? ;) - A co do tego ma KNF ;)

ocenił(a) film na 10
buterfly

Komisja do spraw finansowych , do bezpośrednie zwierzchnictwo wszelkich firm w Polsce , w tym też Filmweb .

Gokusayiannormal

Okej ;) - Tylko oni nie zajmują się sprawami banów, to należy wyłącznie do administracji strony ;)

ocenił(a) film na 10
buterfly

podobno nie ma nikogo który by sie tej komisji sprzeciwił .

Oni znajdą na na fw sposób

Gokusayiannormal

Bardzo wątpię ;)

ocenił(a) film na 6
buterfly

Nie warto mu odpisywać ;)

WTTW_FILM

Cóż już za późno ;)

ocenił(a) film na 10
buterfly

popierasz ich punkt widzenia zażaleń na mnie ??

Gokusayiannormal

Nie popieram nikogo ;)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Takie info dla ciebie fw już nie pracuje mają wolne do poniedziałku .

ocenił(a) film na 1
Gokusayiannormal

To w poniedziałek dostaniesz bana, za groźby

ocenił(a) film na 6
Machu_filmweb

Chyba już dostał b nie odpisuje, jutro widzimy jego nowe konto XD

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Nie dostałem wcale blokady na konto , tylko miałem limit odpowiedzi .A jak sie ma limit odpowiedzi nie można odpisywać , do następnego dnia . Nie wiadomo czemu obaj sie na mnie uwzięliście , ale nie jesteście dorosłymi .

ocenił(a) film na 6
Gokusayiannormal

Jam am 8 lat, znęcasz się nad dzieckiem w internecie, zadowolony?

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

to jest NIE MOŻLIWE że masz 8 lat , konto tu masz od 2015 roku , wtedy mogłeś mieć tyle lat . Teraz gdy nastał 2019 rok twój wiek to 12 lat .

Jesteś porostu i zwyczajnie dzieckiem , dla którego bolesne jest że temat jest spamowany .

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Wogóle nie jest mi wstyd za wsze dziecięce odczucia . I uważane przez was me groźby NIE ISTNIEJĄ , fw będzie musiało sie tłumaczyć za me blokady , przed komisją do spraw finansowych .

użytkownik usunięty
Gokusayiannormal

A leki już wziąłeś?

ocenił(a) film na 10

zajmij sie sobą zamiast na mnie sie skupiać . Nikomu nic do tego czy jestem tu non stop aktywny

ocenił(a) film na 10

Skoro twoje konto jest nadal aktywne , to pewnie należysz do grona rodziny administratora Wizzarda , jak autor tego tematu i Machu Filmweb

użytkownik usunięty
Gokuoryginal

Zastanówmy się przez chwilę, dlaczego nadal jest aktywne. Zazwyczaj kiepsko u ciebie z myśleniem, więc będę taki miły i ci odpowiem. Po pierwsze nie robię multikont, a po drugie nie robię z siebie jakiejś ofiary losu, tak jak ty to robisz, bo ciągle jęczysz, że jesteś blokowany. A ja sobie siedzę na forum, czytam twoje brednie no i przede wszystkim oglądam i oceniam filmy. A ty zrobiłeś jakiś progress? Otóż nie, stoisz w miejscu i narzekasz jak baba. Cała filozofia. A co do rodziny Wizzarda, poniższy obrazek prezentuje moją reakcję:
https://media.tenor.co/images/ab8bd7abbdf3e1f0e15a58ddf0f769bc/tenor.gif

ocenił(a) film na 10

''Zazwyczaj kiepsko u ciebie z myśleniem, ''
Nie tobie jest to oceniać

''Po pierwsze nie robię multikont,''
To jest całkiem normalne gdy sie traci jedno konto , z powodu blokady bez powodu zakłada sie kolejne .

''a po drugie nie robię z siebie jakiejś ofiary losu ''
Ja też z siebie ofiary losu nie robię , a jak na to patrzysz tak to twoja sprawa .

''bo ciągle jęczysz, że jesteś blokowany. ''
Wskaż miejsce gdzie jest to tak zwane jęczenie co do moich blokad

''A ja sobie siedzę na forum, czytam twoje brednie ''
Jak już na serio uważasz sie za mądrzejszego niż ja to udaj sie do tv , najlepiej do TVN i wystąp w milionerach i spróbuj dojść do milionona i zgarnąć bańke . Mi to sie udało dziwietnaście lat temu

''A ty zrobiłeś jakiś progress? Otóż nie,stoisz w miejscu i narzekasz jak baba. Cała filozofia. ''
Ehh twoja logika to poziom przedszkola


Ta twoja reakcja z tego obrazka jest jak na gimbusa przystało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones