PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 112
ocen
6,7 10 1 78112
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

...(poza samym pomysłem na robienie origin story tak doskonale znanej postaci jaką jest Han Solo xD) jest jedną z największych bolączek tego filmu! Kreacja L3-37 oraz Qi'Ry zdecydowanie zasługuje na Złotą Malinę a nawet dwie!

►[SPOILER ALERT] Recka YouTube'owa Fanbojsów: https://www.youtube.com/watch?v=nfvTlD-h09s

ocenił(a) film na 7
Lighan

Popieram te dwie "laski" to tragedia.

ocenił(a) film na 5
Lighan

Wszyscy zagrali słabo no może poza Woody Harrelson który w tej nijakości jeszcze jakoś się wyróżniał....

ocenił(a) film na 10
Lighan

Czemu uważasz że jest tu kiepska gra aktorska ?? . Zobacz sobie TFA i TLJ to sie przekonasz co znaczy kiepska gra aktorska

ocenił(a) film na 5
Gokussb

A propos wspomnianych filmów, jedno nazwisko - A. Driver :) Dziękuję-dobranoc ;)

ocenił(a) film na 10
Lighan

Nie tylko z niego jest marny aktor

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Źle mnie zrozumiałeś :) Chodziło mi o wspaniały występ Adama Driver'a który zagrał na prawdę ciekawą rolę postaci absolutnie rozdartej, pełnej zarówno negatywnych jak i wciąż tlących się, pozytywnych emocji i wartości. I nie jest to jedynie zasługa scerariusza, ale faktu, iż jeżeli łzy miały popłynąć to popłynęły one z oczu Adama, jeżeli frustracja miała zostać uwolniona to Driver przekonywująco ją wyładował na otaczającej go scenografii :) Wśród obsady Hana Solo, według mnie w większości zabrakło podobnej ekspresji, która została niestety przykryta potrzebą odhaczania kolejnych punktów z listy ekspozycji, którą możliwe, że narzucił sam producent filmu.

ocenił(a) film na 10
Lighan

''Źle mnie zrozumiałeś :) ''
Raczej ty mnie źle zrozumiałeś bo dla mnie A Diver jest marnym aktorem .

''Wśród obsady Hana Solo, według mnie w większości zabrakło podobnej ekspresji, która została niestety przykryta potrzebą odhaczania kolejnych punktów z listy ekspozycji, którą możliwe, że narzucił sam producent filmu. ''

Ok ty masz taką opinie o obsade do hana solo i ok . Ja jednak wolą obsadę od TFA i TLJ .

'' Chodziło mi o wspaniały występ Adama Driver'a który zagrał na prawdę ''
Gdzie według ciebie Diver grał ciekawie ??

''iż jeżeli łzy miały popłynąć to popłynęły one z oczu Adama, jeżeli frustracja miała zostać uwolniona to Driver przekonywująco ją wyładował na otaczającej go scenografii : ''

Nie obraz sie ale dla mnie obsada TFA i TLJ jest drewniana i amatorska pozbawiona sensu .

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Nikt się nie obraża :) Podałem przykłady scen w których moim zdaniem Adam Driver dobrze wypadł (scena rozterki i podjęcia decyzji bez powrotu na moście w TFA, zniszczenie terminalu mieczem świetlnym w dziecięcej furii, dumne kontynuowanie walki pomimo wykrwawiania się na śmierć). Czy masz przykłady scen w których obsada Hana Solo według Ciebie dobrze wypadła? Przekonaj mnie argumentem ^^

ocenił(a) film na 10
Lighan

ok rozumiem tobie Adam Diver sie podobał mi nie , i nie przekonam sie z czasem do niego .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones