PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 112
ocen
6,7 10 1 78112
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

W zasadzie tego filmu mogło by nie być, średni scenariusz, chwilami drewniane sztuczne dialogi średnia gra aktorska może poza Woody Harrelson którego jakoś specjalnie nie lubię ale i tak na tle innych był najbardziej wyrazisty co do Hana Solo którego zagrał Alden Ehrenreich jak dla mnie kompletnie nie trafiony wybór, jakiś taki bez wyrazu mało przekonywujący, bardziej na Indiana Jonesa by pasował niż tutaj średnio by nie powiedzieć słabo chwilami to wyglądało, na plus efekty specjalne które są ok ale też z butów nie wyrywają, podsumowując mnie ten film niczym specjalnie nie porwał czuje się zawiedziony liczyłem na coś jednak lepszego i ciekawszego....

ocenił(a) film na 10
slobi

Jeżeli NIE dostrzegasz w tym filmie nic nie wznoszącego do sw , to oznacza że masz oczy zamydlone ,

ocenił(a) film na 5
Gokussb

W jakim celu ty piszesz takie teksty w ogóle? On po prostu wyraził swoje zdanie, które ma prawo wyrazić.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''On po prostu wyraził swoje zdanie, które ma prawo wyrazić. ''
To wiem

W jakim celu ty piszesz takie teksty w ogóle ?
co do masz oczy zamydlone jest moim własnym stwierdzeniem . A to wzięło sie stąd że prequele są w ogniu krytyki , zaś starsza trylogia bardziej wychwalana . A od kiedy TFA i TLJ ujrzały światło dzienne nie którzy z hejterów prequeli przekonali sie , co do tych filmów . Jednak nadal znajdują sie ludzie którzy prequelami , zaś TFA i TLJ są uważane za powrót do korzeni klimatu starszej trylogii .

ocenił(a) film na 10
Gokussb

poprawne zdanie miało być

Jednak nadal znajdują sie ludzie którzy prequelami gardzą

ocenił(a) film na 5
slobi

Mi się nawet podobało. Może nie był to film perfekcyjny, ale da się oglądać. Co do postaci Hana, ja mam tutaj nieco odmienne zdanie. To jest tak, że mnie przekonał swoją grą, aczkolwiek jeśli chodzi o sam wygląd... nie był jakoś podobny do tego Hana ze starej trylogii. W mojej opinii niektóre wątki były troszkę nudniejsze, a niektóre niepotrzebne (patrz - wątek Lando i droida). Zastanawiam się jeszcze, co dalej z Maulem. Przyznam, że nie spodziewałem się go tam kompletnie jeszcze przed obejrzeniem i pytanie - czy to poszło w dobrym kierunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones