PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558083}

Hanna

6,3 50 086
ocen
6,3 10 1 50086
6,4 16
ocen krytyków
Hanna
powrót do forum filmu Hanna

co za syf...

ocenił(a) film na 1

q... mac... bo inaczej tego sie nie da zaczac... dwoch skinow i blond-pedzio w dresie do tenisa uganiaja sie po swiecie za dziewczynka-profesjonalna zabojczynia. a to wszystko przy akompaniamencie dobrego, niemieckeigo techno. papka dla technojebow, nie wiem jak Bana i Blanchet sie tam znalezli. chhyba ktos sie polapal w pore i im budzet scial, bo wyglada jakby za pareset tys. $ to nakrecili. no i jeszcze ten background... dziewczynka byla "modyfikowana genetycznie" w tajnym osrodku CIA w Polsce w latach 90-ych... brawa dla pana scenarzysty, pana rezysera i "kompozytora" tej "jebiacej" sciezki dzwiekowej. myslalem, ze dam 2/10 za Polski akcent tj. Poloneza Caro rozbitego na drzewie. ale ostatecznie za wysoka by byla taka ocena...

ocenił(a) film na 2
grizley

[BARDZO LEKKI SPOILER]

E tam. Były i elementy komediowe ;) Pierwszy, dziewczyna, która nie zna elektryczności, nie potrafi obsługiwać telewizora, czajnika i telefonu, bezbłędnie rozpoznaje i niszczy całkiem dobrze ukryte kamery w tym pomieszczeniu w którym jest więziona na początku filmu. Drugi, taka konspiracja, takie poważne sprawy, taka niby sprytna Hanna, tak dobrze nauczona fałszywych danych, którymi ma się posługiwać, tłumaczy Sophie, że nie może jej wszystkiego powiedzieć po czym.. podaje prawdziwe miejsce spotkania z Erikiem ;)

ocenił(a) film na 1
Venus_Vulgivaga

Moze faktycznie 2/10 sie jednak nalezalo za elementy komediowe;)

Venus_Vulgivaga

Czajnika i telewizora obsłużyć nie potrafiła, ale szybko znalazła kawiarenkę internetową i obsłużyła komputer ;)

grizley

Realizacja filmu sprawia wrażenie, że mamy do czynienia z filmem niskobudżetowym, ale taki nie był, bo kosztował aż 30 baniek. Spokojnie można to było zrobić za 3, ale pieniądze poszły pewnie na wypłaty dla Bany i Blanchett.
Pomysł na film dosyć wtórny, wykonanie nie porywa, ale akurat muzyka wpada w ucho i nie chodzi mi o to techno, nawet nie zwróciłem uwagi, że coś takiego tam leciało, za to inne kawałki są całkiem, całkiem.

ocenił(a) film na 1
tadmar8

nie wiem nawet czy to bylo techno... pewnie nie, ale mam nieladny zwyczaj okreslania mianem "techno" kazdej muzyki, ktora mi sie ewidentnie nie podoba;) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones