PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6031}

Hannah i jej siostry

Hannah and Her Sisters
7,5 16 649
ocen
7,5 10 1 16649
7,4 24
oceny krytyków
Hannah i jej siostry
powrót do forum filmu Hannah i jej siostry

Wlasnie jestem na etapie ogladania wszystkich filmow Allena.Hanna i jej siostry- jest najlepszy moim zdaniem.Uwielbiam ten film.W nim jest naprawde wszystko dla wymagajacego widza. Film trzyma poziom,klimat,muzyka dialogi .... Subiektywna opinia kobiety ktora nie cierpi polskich (wspolczesnych) komedii :) {oprocz Dnia swira! }

ocenił(a) film na 7
lusia23

Robię to samo:) (oglądam filmy Allena) nie mówiąc o oczywistościach w jego twórczości, zastanawiam się, jakie filmy Allena są lepsze: obyczajowe (na temat zwązków) czy kryminały. Uwielbiam O północy w Paryżu, Morderstwo na M..., Scoop, Sex nocy letniej, Annie ..... W miarę porówno (obyczaj i kryminał). Wszystko to oczywiście komedie :)

Pozostawiam wolnej refleksji użytkownikom forum:)

vacuo

Jeżeli chodzi o mnie widziałem już sporo filmów Allena, też staram się obejrzeć wszystkie, ale to wciąż mało! Do mojej czołówki należą:
Annie Hall, Manhattan, Scoop, Purpurowa róża z Kairu, a teraz po obejrzeniu "Hannah i jej siostry" mogę zaliczyć go do mojej Allenowej czołówki.

użytkownik usunięty
xxxoliksxxx

Zgadzam się do wszystkich tytułów poza Scoopem. Ja bym ten tytuł zamienił na Zeliga albo choćby na Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie lub Miłość i śmierć.

napisałem to przed obejrzeniem "Miłość i Śmierć" - świetna komedia ;)
Lubię Scoop'a ze względu na Scarlett i Londyn :) a i oczywiście Woody'ego

ocenił(a) film na 8
xxxoliksxxx

Podpisuję się, "Miłość i śmierć" to już sam kunszt i szczyt allenowskiego poczucie humoru :)

ocenił(a) film na 9
lusia23

Polecam Wam przeczytanie książki Erica Laxa o Woodym. To jest taka seria rozmów na przestrzeni 40 lat, dziennikarza i artysty. Niesamowita sprawa :) Tylko ponieważ nie widziałam częsci filmów, to teraz szybko nadganiam straty by konfrontować to z książką. Mnóstwo opowieści skąd wziął pomysły, jak zainterpretować pewne filmy itd itd. Ekstra i wszystko takie na luzie :)

jurata

Mam, dostałem, zacząłem, ale odłożyłem ze względu na filmy tak jak ty ;)

jurata

Też właśnie czytam tą książkę :)

ocenił(a) film na 8
lusia23

Też jestem na etapie oglądania wszystkich filmów Allena. Obejrzałem do tej pory 26 filmów i moim nr jeden jest zdecydowanie Manhattan, uwielbiam też Klątwę Skorpiona, Drobne cwaniaczki, Hanna i jej siostry....w przeciwieństwie do większości nieco mniej lubię filmy Scoop i Annie Hall. Z nowych filmów Vicky Cristina Barcelona, Whatever Works. I bardzo zrobiliście mi apetyt na książkę Laxa!

ocenił(a) film na 8
marekam888

Danny Rose z Broadwayu też niczego sobie, nawet śmieszny, a Allen wyjątkowo aktywny i poruszony w całym tym filmie :) Ale Miłośc i śmierc to majstersztyk :)

ocenił(a) film na 8
majkalipcowa

Na pewno obejrzę! Teraz w kolejce czekają: Strzały na Broadwayu, Tajemnica morderstwa na Manhattanie, Mężowie i żony, oraz Purpurowa róża z Kairu. Który waszym zdaniem najlepszy?

ocenił(a) film na 8
marekam888

Ja widziałam 27 filmów Allena, też mam ambicje zobaczyć wszystkie pozostałe. Mnie też bardzo zainteresował "Wszystko gra". Jest zupełnie inny. Mniej gadania, więcej akcji.

ocenił(a) film na 8
majkalipcowa

Wszystko gra, to pierwszy film Allena jaki widziałem w życiu :) i powiem, że zrobił na mnie piorunujące wrażenie! Moim zdaniem akcja trochę się snuje się, ale ostatnie minuty filmu i jego pointa sprawiają, że całość postrzega się zupełnie inaczej i wgniata w fotel!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones