PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1502}
7,6 353 986
ocen
7,6 10 1 353986
6,1 31
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum filmu Hannibal

Co z Judi Foster?

ocenił(a) film na 9

Dlaczego nie zagrała tutaj? czyżby za mało jej chcieli zapłacić? zabrakło mi jej w tej cześci. a jej nastepczyni już nie była taka świetna...

anuskaaaa

Heh... Rzeczywiście, miała wysoki próg do pokonania. Z tego co mi się obiło o uszy, to Julianne Moore bardzo chciała zagrać w "Milczeniu...", ale rolę dostała doskonała JODIE Foster.
Gratuluję odwagi pani Julianne.
Nie wyszło tragicznie, ale prawda jest taka, że film ogółem odbiega od poprzednich...
Ale to było nieuniknione.

anuskaaaa

Z tego, co się dowiedziałem panna Foster nie zagrała, bo męczyły ją sceny przemocy.

ocenił(a) film na 8
anuskaaaa

Moore nie zagrała źle, myślę, że każda następczyni pani Foster wypadłaby w naszych oczach blado ;)

ocenił(a) film na 6
anuskaaaa

Jonathan Demme był rozczarowany książką, zwłaszcza tym, co Harris zrobił z Clarice Starling, i natychmiast powiedział, że nie zrobi tego filmu. Scenarzysta Ted Tally też uznał książkę za mierną, ale scenariusz napisał zaznaczając, że jest mierny (finalnie go odrzucono na rzecz tekstu Mameta i Zailiana , który też jest fatalny). Po tym jak obaj panowie zrezygnowali Jodie Foster oświadczyła, że bez nich w to nie wejdzie. Tylko Hopkins dał się przekupić.
Goodbye horses
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones