PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1502}
7,6 353 986
ocen
7,6 10 1 353986
6,1 31
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum filmu Hannibal

Która aktorka wg was zagrała lepiej, która lepiej pasowała do roli Clarice? Ja uwielbiam Jodi Foster, ale musze przyznać, że w tym filmie Moore zagrała świetnie, z charyzmą o jaką jej nie podejrzewałam...

aieczka

Jodie i jeszcze raz Jodie. Nie dość, że zagrała rewelacyjnie, to na dodatek o wiele bardziej mi pasowała do roli Clarice.

zlikwidowane

A przede wszystkim pasowała do Hopkinsa,znacznie lepiej.Moore jakoś mi nie leży;/

Suzana

Ja Moore nawet lubię, ale to jest zupełnie inna (niższa oczywiście) klasa aktorska niż Jodie.

ocenił(a) film na 10
zlikwidowane

A ja będę inny i wybiorę Moore, była w Hannibalu na prawdę świetna.

użytkownik usunięty
zlikwidowane

nie jest niższej klasy, w żadnym wypadku :)

aieczka

Oczywiście, że Jodie. Moore kompletnie ale to kompletnie nie pasuje do tego typu ról. Jedyne co jej leży to właściwie dramat.

ocenił(a) film na 9
aieczka

Zdecydowanie Jodie .
Bardzo pasowała do tej roli, poza tym między nią a doktorem wyczuwalna była ta niezwykła więź.
Julianne zagrała na wysokim poziomie, ale nie było już tego klimatu.

film jak dla mnie 9,5/10

ocenił(a) film na 10
aieczka

Jak dla mnie to Jodie była świetna w Milczeniu Owiec a Julianne w Hannibalu poprostu dobra.
Wolałabym zobaczyć Jodie w roli Clarice

ocenił(a) film na 6
ryczekania

Jodie oczywiście ;)

czester

Jodie Foster bez dwóch zdań, oglądając Hannibala nawet za nią tęskniłam! ;)

ocenił(a) film na 10
aieczka

Oczywiste jest, że Jodie Foster jest niesamowicie zdolną aktorką i nikt nie może jej zastąpić. Mimo to Julianne Moore w Hannibalu zagrała świetnie. Ciężko mi powiedzieć, która z nich bardziej pasowała do roli Clarice. Szczerze mówiąc ta zmiana, choć duża nie była dla mnie jakoś specjalnie rażąca. Może to dlatego, że oglądając milczenie owiec wiedziałam już, że w kolejnym filmie rolę tą zagrała inna aktorka i specjalnie się do niej nie przywiązywałam... No dobra przyznam się sama postać Lectera tak mnie pochłonęła, że reszta postaci była dla mnie mniej istotna ;D Mimo to uważam, że obie zagrały świetnie ;)Jodie Foster była idealna do roli młodej Clarice, a Julianne Moore doskonale pasowała do roli starszej Clarice. ;)

ocenił(a) film na 7
XXXXXXXXXXXXXX

Bardzo lubie Moore, ale obiektywnie patrząc muszę przyznać, że do roli Clarice bardziej pasowała Jodie.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
aieczka

Powiem tak w ''MIlczeniu Owiec'' Jodie Foster świetnie odegrała swoją rolę i nie myślałam że ktokolwiek inny mógłby lepiej od niej zagrać w ''Hannibalu''.Jednak po obejrzeniu Moore w roli Clarice stwierdzam że nieżle poradziła sobie.Jednak lepiej podobała mi się Foster.;]

ocenił(a) film na 10
aieczka

Ja powiem tak: w Milczeniu Owiec idealnie zagrała Jodie Foster, ale też Moore nie była gorsza w Hannibalu. Ciężko jest porównać te kreacje bo jednak sama fabuła filmów sprawia, że Clarice z Milczenia nie może być taka sama kilka lat później. Jest starsza, zdobyła już doświadczenie w pracy itd. Niektórzy zarzucają jej że jest zbyt twarda, nie pasuje do dawnej Clarice. Wg mnie praca tak ją zmieniła i to wszystko świetnie mi pasuje. Uważam że postać agentki Clarice Starling została świetnie poprowadzona.

ocenił(a) film na 4
cinek_1988

Jodie Foster - Moor mogla by jedynie dzieci straszyć. ;)

aieczka

jodie foster. mnie strasznie draznilo to, ze w hannibalu grala moore...

aieczka

Na obydwie patrzeć nie mogę, także ciężko wybrać.

ocenił(a) film na 8
aieczka

Jodie, Jodie, Jodie!

użytkownik usunięty
aieczka

Moore.Ponieważ, mimo iż FOster jest super aktorką to jej nie lubię.
No i od początku bardziej pasowała mi do roli Clarice Julianne.

ocenił(a) film na 8
aieczka

Stanowczo Moore... gra Jodie w Milczeniu nie podobała mi się wcale... :/

Natomiast Moore jest wg mnie o wiele bardziej na miejscu.

ocenił(a) film na 8
aieczka

Jodie Foster!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Julianne Moore jest dobrą aktorką i nawet ładną, ale jakoś nie umiem sobie wyobrazić lepszej Clarice Starling niż Foster. Była uroczo i naiwnie świeża, co dodawało jej uroku i dodawało postaci charakteru.

ocenił(a) film na 10
KairaMcLilian

No ale wiesz, Clarice w "Hannibalu" nie jest tą swieżą i niewinną istotą z "Milczenia...".

ocenił(a) film na 8
EineHexe

Fakt, ona w Hannibalu jest już doświadczoną, zahartowaną w boju agentką FBI, potrafiącą stawić czoło największym bydlakom, ale nie pozbawioną swoistego idealizmu dla pojęcia sprawiedliwości. Nie zatraca w sobie właśnie tej "niewinności".

użytkownik usunięty
aieczka

Jodie Foster po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci!

Moore zagrała nieźle, ale Foster znacznie lepiej pasowałą do tej roli.

ocenił(a) film na 4
aieczka

Głupie pytanie!!!
Nie lubię tej Moore :/

Jodie Foster o niebo lepiej.

ocenił(a) film na 8
aieczka

Zdecydowanie jak i inni przychylam się że JODIE FOSTER zagrałaby lepiej tą rolę. Może ktoś wie dlaczego nie zagrała w hannibalu??? niech kto wie ten odpowie. Pozdrowienia

ocenił(a) film na 10
megaslkp2410

Ktoś wie. Nie zagrała bo nie chciała, "Hannibal" jej po prostu nie przypadł do gustu.

ocenił(a) film na 6
aieczka

Goodbye horses
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones