PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1502}
7,6 354 018
ocen
7,6 10 1 354018
6,1 31
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum filmu Hannibal

Tak mnie urzekł Hannibal, że nie zwróciłam uwagi na drobne błędy czy niedociągnięcia (choć gdyby ktoś chciał to chętnie podejmę się wytłumaczenia co, jak i dlaczego).
Piękna scena ze świniami. Masonowi się to należało. Nie dość, że pedofil to jeszcze zachciało mu się wymierzać sprawiedliwość na własną rękę. Mało nie skakałam z radości jak jego pracownik go zrzucił. Prawidłowo postąpił według mnie.
Jedyne czego żałuję to to,że nie odciął na końcu ręki Clarise. Tak po prostu chciałam żeby to zrobił i uciekł. Uratował ją, a ona się na niego rzuca, sama zaryzykowała i powinna ponieść konsekwencje. Fakt, że 'trochę' skrzywdził kolegę z departamentu, trudno, był fiutem, należało mu się. Dziwię sie, że Hannibal nie uznał tego za nielojalność czy coś w ten deseń i się poświęcił.
Ciekawi mnie jak ona się wytłumaczyła federalnym. " No uratowałam go i zastrzeliłam trzy osoby, a potem uciekł, no wiesz zdarzyło się." Szkoda, że tego nie pokazali.
Hannibal jak zwykle intrygujący i cholernie inteligentny. Fenomenalnie, po prostu lepiej być nie mogło. Uwielbiam jak on wypowiada jej imię, w ogóle głos Hopkinsa jest super. Nikt lepiej by tego nie zagrał. Zawsze fascynowali mnie tacy ludzie jak Hannibal, mogłabym oglądać jeszcze z 10 części tego filmu i nie sądzę aby mi się znudził.
Podsumowując:
Milczenie owiec 6/10 - nie cierpię Foster.
Czerwony smok 8/10
Hannibal 10/10
Wcale nie żałuję, że zawaliłam noc oglądając całą serię. Zrobiłabym to jeszcze raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones