PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669855}
3,3 427
ocen
3,3 10 1 427
Hansel & Gretel
powrót do forum filmu Hansel & Gretel

Można zobaczyć

ocenił(a) film na 4

Po raz tysięczny chyba dostajemy do obejrzenia historię Jasia i Małgosi.
Tym razem Babą Jagą jest właścicielka sklepiku o nazwie Domek z Piernika, która częstuje
swoich klientów ludzkim mięsem z utuczonych i zabitych przez siebie dzieci a czasem jeśli
trzeba również cukierkami z zawartością narkotyków :). Film oferuje sporą dawkę przemocy
jednak to co ratuje tę produkcję jest spora dawka czasem nawet udanego humoru.
Teoretycznie nie ma nudy w praktyce film za bardzo waha się między grozą a absurdem.
Zamiast to umiejętnie połączyć oglądamy jak gdyby zlepek dwóch różnych filmów. Mimo
wszystko na wieczorny seansik z popcornem i grupą znajomych, która chętnie zjadłaby jeden
ze słodyczy ze sklepiku - może być :)

Borys_17

Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy, że to mockbuster robiony przez studio specjalizujące się w podróbkach wysokobudżetowych produkcji.

ocenił(a) film na 4
crazy_race

Akurat ten film nie jest mockbusterem.

Borys_17

Jest, a ty dałeś sie nabrać
http://en.wikipedia.org/wiki/Hansel_%26_Gretel_(2013_film)

ocenił(a) film na 4
crazy_race

W takim razie wyszło im naprawdę dobrze. Oglądając film wiedziałem, że nie oglądam produkcji z Rennerem. Zdarzało mi się oglądać typowe blockbustery, które trzeba było wyłączać po 20 minutach. ten film całkiem dobrze broni się sam.

ocenił(a) film na 2
Borys_17

2... za chęci.

ocenił(a) film na 4
Tenenit

Aż tak? Ja dałem 4...

Borys_17

skąd mozna napisy do tego filmu pobrac ? na np niema

ocenił(a) film na 1
Borys_17

Film gniot. Produkcja z 2013 z efektami z lat 50.
Zerowa oglądalność, zerowa logika filmu, zerowe efekty specjalne, zerowy sens czegokolwiek. Jeśli ktokolwiek się natknął na ten chłam to tylko dlatego, że pomylił go z nowością tego roku, która miała to przedstawić w ciut lepszym świetle. Aktorzy grają jaby im w pączkach płacili a efekty specjalne to keczup, majonez, musztarda i dżdżownice polne... Rozmowy w toku (przy tym g*wnie) to spokojnie zdobyłyby brodway.

Szczerze odradzam... chyba, że pijecei z kumplami i chcecie się pośmiać z filmu, który dosłownie... byście lepiej zrobili.

wic11

to po pierwsze zapraszam do zrobienia lepszego, a uwierz mi to wcale nie jest takie proste zrobić dobry film. po drugie efekty są na miarę budżetu który jest przy takich produkcjach na poziomie tego co wydano na catering przy produkcji trylogii Hobbit

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones